Środa, 23 czerwiec 2021, Imieniny: Wandy, Zenona, Prospera
Jabłonka i okolice
Clouds
22°
Wiatr: 4.68 km/h Wilgotność: 88 %
Clouds
21°
Wiatr: 5.508 km/h Wilgotność: 90 %
Clouds
22°
Wiatr: 4.356 km/h Wilgotność: 90 %
Clouds
20°
Wiatr: 3.924 km/h Wilgotność: 94 %
Clear
23°
Wiatr: 5.976 km/h Wilgotność: 85 %
Clouds
22°
Wiatr: 3.744 km/h Wilgotność: 82 %
26.01.2021, 12:14 | czytano: 1090

XXV Gwiaździsty Zlot Turystyczny Szlakami św. Jana Pawła II

Organizatorzy zapraszają na jubileuszowy XXV Gwiaździsty Zlot Turystyczny Szlakami Św. Jana Pawła II, który odbędzie się w dniach 19-21 maja 2021 na terenie Rabki-Zdroju.

W związku z przedłużeniem przez Metropolitę Krakowskiego, Roku Jubileuszu 100 -rocznicy urodzin św. Jana Pawła II, do 18 maja 2021 roku, planujemy w dniu 20 maja zorganizować wspólnie z Urzędem Marszałkowskim Województwa Małopolskiego oraz Miejskim Ośrodkiem Kultury w Rabce -Zdroju uroczysty Koncert Galowy wieńczący Rok Jubileuszu. Miejscem biwakowym jest teren wokół Amfiteatru przy ulicy Chopina w samym centrum Rabki-Zdroju, skąd biegnie wiele ciekawych szlaków turystycznych, pieszych i rowerowych które znajdą się w programie Zlotu. Rabka-Zdrój to znane w Polsce uzdrowisko dla dzieci i dorosłych, którego bogactwem są zasoby wód mineralnych, korzystny mikroklimat i walory krajobrazowo – turystyczne. W programie Zlotu w ramach zajęć fakultatywnych m. innymi, zwiedzanie Rodzinnego Parku Rozrywki „Rabkoland”.

Zlot ma charakter otwarty, mogą w nim uczestniczyć osoby pełnoletnie, jak i te które nie ukończyły 18- tego roku życia, pod warunkiem, że zostaną zgłoszone pod opieką osób pełnoletnich – za pisemną zgodą prawnych opiekunów(jeden dorosły opiekun na 10 uczestników niepełnoletnich). W Zlocie mogą uczestniczyć turyści z całego regionu Polski oraz z zagranicy reprezentujący organizacje turystyczne, młodzieżowe, sportowe, szkoły oraz osoby indywidualne. Mile widziane są całe rodziny.

Jednym z głównych celów organizatorów Zlotu jest promowanie walorów turystycznych i krajobrazowych poszczególnych gmin województwa małopolskiego(tzw. Małych Ojczyzn) a także propagowanie idei św. Jana Pawła II – miłości, przyjaźni, umiłowania czynnego wypoczynku, obcowania z przyrodą oraz integracji wszystkich środowisk.

Dzięki tej inicjatywie przybliżamy historie z życia Wielkiego Polaka, który tak bardzo ukochał nasze góry i wielokrotnie przetarł szlaki, którymi teraz my podążamy.
Partnerem głównym wydarzenia jest Województwo Małopolskie.

Biuro Zlotu
ul. Tyniecka 118s/1 30-376 Kraków
tel. 501 871 732
e-mail: adam.barski@interia.eu

Organizatorzy, oprac. r/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij