Krew na Finał WOŚP (zdjęcia) - podhale24.pl
Piątek, 24 marca
Imieniny: Gabriela, Marka, Gabora
Rabka Zdrój
Clouds
17°
Wiatr: 13.212 km/h Wilgotność: 37 %
Clouds
17°
Wiatr: 14.112 km/h Wilgotność: 50 %
Clouds
17°
Wiatr: 12.456 km/h Wilgotność: 37 %
Clouds
18°
Wiatr: 13.464 km/h Wilgotność: 46 %
Clouds
19°
Wiatr: 17.82 km/h Wilgotność: 49 %
Clouds
16°
Wiatr: 11.268 km/h Wilgotność: 37 %
Jakość powietrza
40 %
Nowy Targ
42 %
Zakopane
28 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 20 | 40 %
Zakopane
Dobra
PM 10: 21 | 42 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 14 | 28 %
31.01.2021, 19:49 | czytano: 2617

Krew na Finał WOŚP (zdjęcia)

NOWY TARG. Jak co roku, również i w 2021 krwiodawcy nie opuścili Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem - z powodu obostrzeń, z zachowaniem wytycznych - zbiórka krwi odbyła się w Nowotarskim Regionalnym Centrum Krwiodawstwa.

zdj. HDK PCK Kropla
zdj. HDK PCK Kropla
Wezwanie do pomocy sprowokowało do oddania krwi wielu chętnych o otwartym sercu. Niestety nie wszyscy mogli oddać krew w tym dniu. Po przebadaniu stanu zdrowia - krew oddało 20 dawców. Pojawili się oni w towarzystwie najbliższych, aby znów dać przykład wsparcia dla potrzebujących.

Kolejna akcja zorganizowana przez klub HDK PCK Kropla wspólnie z RCKiK Nowy Targ, Akcją Serca, Wodnym Pogotowiem Ratunkowym, oraz Gorącym Potokiem, pomimo panującej pandemii okazała się sukcesem. W akcji wzięli udział wieloletni dawcy krwi, na których zawsze można liczyć, a także osoby, które po raz pierwszy zdecydowali się zostać honorowym dawcą krwi! Gratulujemy wspaniałej decyzji.

W ciągu pięciu godzin akcji zgłosiło się ponad 30 osób. Łącznie zebrano 9 litrów krwi. Wszyscy otrzymali - poza gwarantowanym pakietem energetycznym - okolicznościowy pamiątkowy kubeczek i opaskę odblaskową ufundowaną przez firmę Akcja Serca i Wodne Pogotowie Ratunkowe oraz bezpłatny voucher do skorzystania z atrakcji kompleksu kilkunastu unikalnych basenów ufundowane przez Gorący Potok. Tradycyjny słodki upominek zapewnił p. Zbigniew Steskal. Akcję tradycyjnie wsparła firma Oshee Kinga Pienińska.

Jak co roku do puszki WOŚP dawcy i osoby towarzyszące hojnie wrzucali datki na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i do diagnostyki głowy. Klub HDK PCK Kropla składa z serca serdeczne podziękowania dla wszystkich dawców krwi, którzy z myślą o innych - pojawili się dzisiaj aby pomóc.

Dziękujemy także: MOK w Nowym Targu, Urzędowi Miasta, Starostwu Nowotarskiemu, firmom poligraficznym ARC Artur Ciężak, GRG Gregorz Gurgul.

Klub HDK PCK Kropla
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
POLO22:07, 31 stycznia 2021
Dziękujemy dziękujemy dziękujemy. Tego daru nie da się kupić za żadną kasę. Jesteście wspaniali oddaliście to co najcenniejsze dla bliźnich.
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas