Niedziela, 18 kwiecień 2021, Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy, Gościsława
Czarny Dunajec i okolice
Clouds
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 75
Clouds
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 75
Clouds
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 75
Clouds
Wiatr: 11.124 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 75
Clouds
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 75
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
04.02.2021, 15:50 | czytano: 945

Galeria Jatki znów otwarta dla zwiedzających

zdj. Galeria Sztuki BWA Jatki

NOWY TARG. Od piątku, 5 lutego, Galeria BWA Jatki będzie ponownie otwarta dla zwiedzających. Do 22 lutego prezentowana będzie - już nie tylko "przez szybkę" - wystawa zatytułowana "PASTA", dotycząca malarstwa oraz rysunku pastelami.

Ekspozycja związana ze Stowarzyszeniem Pastelistów Polskich, wymyślona przez Ewę Rams, kierownika Galerii Sztuki Współczesnej BWA SOKÓŁ - od lat związaną z Międzynarodowym Konkursem Pasteli). Dwie duże części wystawy zostały zaprezentowane w Galerii BWA SOKÓŁ, a w Nowym Targu pokazane są 62 prace 36 artystów.

Podczas wizyty w galerii należy pamiętać o przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa związanych z COVID-19 - zachowaniu dystansu społecznego, dezynfekcji rąk i noszeniu maseczek.

s/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij