Czwartek, 06 maj 2021, Imieniny: Judyty, Juranda, Benedykty
Nowy Targ i okolice
Clouds
Wiatr: 27.792 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 27.792 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 27.792 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 14.832 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 9.612 km/h Wilgotność: 90
Clouds
Wiatr: 27.792 km/h Wilgotność: 81
Jakość powietrza
Nowy Targ
Brak pomiaru
Zakopane
Brak pomiaru
Rabka-Zdrój
Brak pomiaru
17.02.2021, 11:16 | czytano: 677

Współpraca się opłaca

23 lutego nastąpi podpisanie porozumienia pomiędzy Podhalańską Państwową Uczelnią Zawodową w Nowym Targu i Muzeum Tatrzańskim.

Porozumienie dotyczy współpracy między uczelnią a muzeum w zakresie między innymi stwarzania odpowiednich warunków do wymiany doświadczeń organizacyjnych, dydaktycznych i naukowych, animowania i tworzenia sieci współpracy, mających na celu efektywniejsze wykorzystanie potencjału naukowego i kadrowego obu stron, podejmowania wspólnych przedsięwzięć naukowych i dydaktycznych.

Chodzi też o stworzenie dla studentów studiów inżynierskich na kierunku architektura możliwości odbywania praktyk oraz staży w muzeum oraz w jednostkach jemu podległych, promocji wspólnie podejmowanych działań, pozyskiwania funduszy na realizację przedsięwzięć w obszarze edukacji, nauki, czy przedsiębiorczości ze źródeł krajowych i międzynarodowych.

Podczas podpisania umowy PPUZ w Nowym Targu będą reprezentowali rektor dr hab. Robert Wojciech Włodarczyk, prof. uczelni oraz prorektor ds. współpracy i rozwoju, dr Bianka Godlewska-Dzioboń, zaś Muzeum Tatrzańskie – dyrektor Anna Wende-Surmiak.

PPUZ, oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
cdm14:52, 17 lutego 2021
Taki inżynier architekt na stażu w muzeum sporo zyska, tak trzymać, to właściwy kierunek działania.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij