Sobota, 17 kwiecień 2021, Imieniny: Roberta, Rudolfa, Stefana
Jabłonka i okolice
Clouds
Wiatr: 9.252 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 9.252 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 9.252 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 4.212 km/h Wilgotność: 91
Clouds
Wiatr: 5.292 km/h Wilgotność: 85
Clouds
Wiatr: 9.252 km/h Wilgotność: 81
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
08.03.2021, 13:48 | czytano: 1050

Przygotuj się do matury z wykładowcami "Podhalańskiej"

Z myślą o tegorocznych maturzystach, wykładowcy Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu przygotowali cykl webinariów z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego, pod wspólną nazwą „Powtórka do matury z wykładowcami PPUZ”.

Spotkania będę się odbywały online, za pośrednictwem platformy Zoom, w każdy czwartek od 11 marca do 18 kwietnia 2021 roku. Start o godz. 15.00. Uczestnicy webinariów będą mieli możliwość zadawania pytań (na czacie ogólnym). Pod koniec spotkania, prowadzący postara się rozwiać wszystkie wątpliwości uczestników zajęć.

Już 11 marca prof. Anna Mlekodaj zgłębi temat etykiety językowej i grzeczności w procesie komunikacji (powtórka z języka polskiego).

Tydzień później (18 marca) dr Jan Tatar przedstawi ciągi liczbowe jako niezwykle użyteczne narzędzie (matematyka). Z kolei 25 marca mgr Dorota Suder spróbuje dociec, dlaczego tak chętnie wykonujemy selfie (w ramach przygotowań do matury z języka angielskiego).

Podczas kwietniowej odsłony webinariów, 1 dnia kwietnia dr Dominik Borowski stanie oko w oko z tekstem i zdradzi uczestnikom webinarium jakie są pułapki krytycznego czytania (powtórka z języka polskiego).

8 kwietnia dr Krzysztof Trochimiuk opowie o typowych błędach w języku angielskim, które popełniają użytkownicy języka polskiego, zaś podczas ostatniego spotkania z cyklu „Powtórki do matury z wykładowcami PPUZ”, 15 kwietnia 2021 roku, dr Jan Tatar przekona uczestników webinarium, że rachunek prawdopodobieństwa nie musi być trudny (matematyka).

Udział w spotkaniach nie wymaga rejestracji. Linki do webinariów będą dostępne na stronie internetowej Uczelni, fanpage’u na Facebooku oraz na Instagramie.

Organizatorem spotkań jest Centrum Marketingu.

Źródło: PPUZ, oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
JA12:15, 10 marca 2021
do starszy student....
Żal to mi Ciebie za takie słowa chłopie:(
Starszy student14:02, 8 marca 2021
Zdawałem maturę ponad 30 lat temu. Wczoraj zrobiłem dla rozrywki, bez żadnego przygotowania maturę z matmy na ponad 80%. Polski też prosty jak konstrukcja cepa. Nie wiem jak można nie zdać. Obecna młodzież nie ma pojęcia o tym co to była matura. Żal mi Was..
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij