Sobota, 17 kwiecień 2021, Imieniny: Roberta, Rudolfa, Stefana
Czarny Dunajec i okolice
Clouds
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 3.24 km/h Wilgotność: 94
Clouds
Wiatr: 5.184 km/h Wilgotność: 87
Clouds
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 81
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
08.03.2021, 14:10 | czytano: 4000

Dzień Kobiet w "Smreku" (zdjęcia)

Panowie z Domu Pomocy Społecznej „Smrek” w Zaskalu przygotowali dla pań program artystyczny z okazji Dnia Kobiet.

Już sam początek występu był zaskakujący, bowiem życzenia zostały wyśpiewane przez Ludwika Karpierza. – „Przeyjmijcież kobietki od nas te życzenie, niechże wam Pan Bóg da, dobre powodzenie. Dobre powodzenie, wszystkiego dobrego, zachowaj nas Boże, od wszelkiego złego”.

Później były w wiersze przeplatane znanymi i lubianymi piosenkami.- „W Dniu Święta Kobiet dużo zdrówka i miłości. Moc uśmiechu i słodkości”. Panowie rozdali swoim koleżankom kwiaty, wykonane przez podopiecznych podczas zajęć arteterapii. Nie zabrakło też kawy i ciastka. Panie były bardzo zadowolone, a wszyscy miło spędzili to poniedziałkowe przedpołudnie. Program został przygotowany przez terapeutki Bernadetę Czernik i Paulinę Pitoń.

Źródło: DPS, oprac. r/ fot. Józef Prokop
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
Była pracownica - Bożena10:01, 9 marca 2021
Jak miło widzieć radość w oczach tych ludzi...:) Brawo Panie Dyrektorze! Serdecznie pozdrawiam Mieszkańców, cały Personel DPS ?Smrek?. Jesteście wspaniali!
Super17:58, 8 marca 2021
Super. Mieszkańcy domu są pod opieką dobrych ludzi o wrażliwych sercach. Pracownicy widać bardzo się angażują aby podopiecznym miło mijały dni! Dobra robota! :)
Cyc Malina14:55, 8 marca 2021
I bardzo fajnie, grunt że Panie zadowolone, teraz tylko żeby niezapomniały że 10 marca obchodzimy dzień mężczyzny, żeby Panom też było miło.
Miejscowa14:24, 8 marca 2021
Brawo!!!Starsze osoby w DPS pamiętają i szanują kobiety, a w urzędach i innych zakładach pracy cisza pod zasłoną że to niby komunistyczne święto...ech na co nam to przyszło same halołiny i inne święta i zwyczaje z zachodu...
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij