Wtorek, 18 maj 2021, Imieniny: Eryka, Aleksandry, Feliksa
Zakopane i okolice
Rain
11°
Wiatr: 6.804 km/h Wilgotność: 94
Clouds
10°
Wiatr: 7.164 km/h Wilgotność: 88
Clouds
11°
Wiatr: 9.036 km/h Wilgotność: 95
Clouds
11°
Wiatr: 9.792 km/h Wilgotność: 94
Clouds
12°
Wiatr: 9.756 km/h Wilgotność: 93
Rain
10°
Wiatr: 8.244 km/h Wilgotność: 96
Jakość powietrza
Nowy Targ
Brak pomiaru
Zakopane
Brak pomiaru
Rabka-Zdrój
Brak pomiaru
03.05.2021, 12:23 | czytano: 1219

Trwa termomodernizacja "Kenara" (zdjęcia)

zdj. ZSP

ZAKOPANE. W styczniu br. rozpoczęły się prace remontowe w budynku Państwowych Szkół Artystycznych. Projekt finansowany ze środków unijnych i Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Zespół Szkół Plastycznych im. Antoniego Kenara w Zakopanem jako jedna ze 139 placówek artystycznych bierze udział w programie termomodernizacji, dzięki któremu poprawią się warunki nauki i pracy uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły, a placówka stanie się tańszą w utrzymaniu.

W ramach modernizacji energetycznej prowadzone są m.in. prace ociepleniowe i izolacyjne, wymiana okien i drzwi zewnętrznych, modernizacja instalacji centralnego ogrzewania, modernizacja systemu wentylacji jak również kompleksowa modernizacja instalacji elektrycznej wraz z wymianą oświetlenia na energooszczędne LED.

Planowany termin zakończenia inwestycji to styczeń 2022 r.

W galerii poniżej - zdjęcia z przebiegu prac oraz projekt wizualizacji budynku ZSP im. A. Kenara wykonany przez architekt Barbarę Iwasieczko.

źródło: CEA, ZSP, opr. s/
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
ole00:39, 7 maja 2021
a już myślałem że front styropianem pojadą!!!
Uff
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij