Poniedziałek, 26 lipiec 2021, Imieniny: Anny, Mirosławy, Grażyny
Jabłonka i okolice
Clouds
15°
Wiatr: 4.536 km/h Wilgotność: 96 %
Clouds
15°
Wiatr: 4.608 km/h Wilgotność: 96 %
Rain
16°
Wiatr: 3.528 km/h Wilgotność: 95 %
Clouds
16°
Wiatr: 5.508 km/h Wilgotność: 95 %
Rain
16°
Wiatr: 10.872 km/h Wilgotność: 90 %
Clouds
14°
Wiatr: 9.54 km/h Wilgotność: 96 %
22.06.2021, 19:58 | czytano: 5490

Dzieci pożegnały dyrektor przedszkola - Annę Jędrol (zdjęcia)

arch. przedszkola

NOWY TARG. W Przedszkolu nr 2 na Kowańcu odbyła się uroczystość pożegnania dyrektor Anny Jędrol, która po 40 latach pracy pedagogicznej, w tym 36 latach na stanowisku dyrektora, postanowiła zakończyć pracę zawodową. Uroczystości towarzyszyły wielkie emocje.

"Od dzieci, pracowników i rodziców popłynęły słowa podziękowań za wieloletnią pracę, za dobre i czułe serce, za cierpliwość i wyrozumiałość, za każdy dzień spędzony w przedszkolu, za pomoc i poczucie bezpieczeństwa, za troskę o dzieci, pracowników i sprawy przedszkola. Pełnienie funkcji dyrektora to nie tylko sprawowanie obowiązków, ale także i misja wymagająca wiedzy, umiejętności, wyczucia i rozwagi, a te cechy nasza pani dyrektor posiada. Przedszkolaki przygotowały dla swojej Pani Dyrektor wiersze, piosenki, tańce, życzenia i podziękowania oraz własnoręcznie wykonane upominki.

Droga Pani Dyrektor!
Jeszcze raz dziękujemy gorąco za lata dobrej i owocnej współpracy, postawę godną naśladowania i serce włożone, w każde działanie na rzecz dzieci, pracowników i przedszkola. Dziękujemy za wzór sumiennej i pełnej oddania pracy, z prośbą o zachowanie nas w sercu i pamięci. Życzymy Pani Dyrektor wspaniałych dni w życiu osobistym, niezawodnego zdrowia i realizacji marzeń, by czas ocalił od zapomnienia wspólnie spędzone chwile. Dziękujemy!"

Dzieci, pracownicy oraz rodzice Przedszkola nr 2 w Nowym Targu

---------
Przypomnijmy, że decyzją Rady Miasta, od września br. nastąpi połączenie Przedszkola nr 2 i Szkoły Podstawowej nr 3 i utworzenie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 1.

opr.s/
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
Ula08:22, 26 czerwca 2021
Jack* wszystko się zgadza niestety.... do tej pory zaluję ze poslalam tam dziecko.
Rodzic17:46, 25 czerwca 2021
Jack żal Ci d***e sciska że Twoje dziecko się nie dostało do najlepszego przedszkola w mieście!
rodzic08:40, 24 czerwca 2021
do Jack
Ty jesteś porażką. Najlepsze Przedszkole w Nowym Targu! Masz problem że Twoje dziecko się nie dostało do tego Przedszkola??? Panie są wspaniałe.
Pani Bogusiu jest Pani super!!!:)
Jack15:26, 23 czerwca 2021
najwyższa pora, faworyzowała dzieci elit nowotarskich, bardzo słabe podejście do dzieci, brak konkretnych decyzji w trudnych sprawach (np. naszej), przy okazji widzę Paną Bogusie następna porażka.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij