Sobota, 04 grudnia 2021, Imieniny: Barbary, Krystiana, Berny
Czarny Dunajec i okolice
Clouds
-0°
Wiatr: 9.324 km/h Wilgotność: 50 %
Clouds
-1°
Wiatr: 11.052 km/h Wilgotność: 71 %
Clouds
Wiatr: 6.084 km/h Wilgotność: 50 %
Clouds
Wiatr: 5.472 km/h Wilgotność: 51 %
Clouds
Wiatr: 10.368 km/h Wilgotność: 68 %
Clouds
-0°
Wiatr: 1.62 km/h Wilgotność: 50 %
alert.podhale24.pl Jesteś świadkiem zdarzenia? Masz ciekawy temat?
Daj nam znać!
18.10.2021, 18:47 | czytano: 1593

Leśnik uczył przedszkolaki sadzić drzewko (zdjęcia)

zdj. archiwum przedszkola

NOWY TARG. Przedszkole nr 2 w Zespole Szkolno - Przedszkolnym na Kowańcu już od wielu lat współpracuje z Nadleśnictwem w Nowym Targu.

"W ramach tej współpracy otrzymaliśmy z Nadleśnictwa drzewo iglaste z rodziny sosnowatych – daglezję. Przedszkolaki i panie wspólnie z leśnikiem Krzysztofem Przybyłą posadzili drzewo w ogrodzie przedszkolnym. Wszystkie dzieci przygotowały się do tej uroczystości przez wykonanie emblematów nawiązujących do przyrody- zielone listki, bibułkowe wiaterki, plakaty o tematyce ekologicznej" - czytamy w przesłanej relacji.

W grupie IV "Pracowite Pszczółki" odbyły się także zajęcia na temat roli drzew w życiu człowieka. Dzieci podawały konkretne przykłady, dlaczego drzewa są takie ważne dla człowieka.

"Doszły do wniosku, że należy ciągle sadzić drzewa, ponieważ kiedy urosną, będą chronić nas przed kurzem i spalinami. Wspólne posadzenie drzewa w naszym ogrodzie to kolejne z działań jakie podejmujemy w celu kształtowania u dzieci wrażliwości ekologicznej" - podsumowują nauczycielki z Przedszkola nr 2 w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 1 w Nowym Targu.

opr.s/ zdj. archiwum przedszkola
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
markoni11:37, 22 listopada 2021
Brawo.
Czym skorupka za młodu nasiąknie..............
Kiedy uczyć jak nie teraz
Jasiek11:38, 19 października 2021
Brawo Leśnik !!!!
Paweł08:57, 19 października 2021
Pan Krzysztof Przybyło wspaniały człowiek z odpowiednim podejściem do dzieci
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas