Piątek, 12 sierpnia
Imieniny: Klary, Lecha, Hilarii
Zakopane
Clouds
16°
Wiatr: 2.268 km/h Wilgotność: 94 %
Clouds
16°
Wiatr: 3.168 km/h Wilgotność: 72 %
Clouds
17°
Wiatr: 1.296 km/h Wilgotność: 94 %
Clouds
17°
Wiatr: 0.54 km/h Wilgotność: 94 %
Clouds
18°
Wiatr: 4.428 km/h Wilgotność: 95 %
Clouds
16°
Wiatr: 2.16 km/h Wilgotność: 96 %
Jakość powietrza
46 %
Nowy Targ
2 %
Zakopane
40 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Dobra
PM 10: 23 | 46 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 1 | 2 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 20 | 40 %
Koronawirus
16
Zakażonych
0
Zgonów
Powiat
Nowotarski
Powiat
Tatrzański
Zakażonych
12
4
Zgonów
0
0
Na kwarantannie
0
0
Wykonanych testów
36
14
11.01.2022, 19:23 | czytano: 5103

Nowotarski Klub Sportów Walki podsumował miniony rok (zdjęcia)

NOWY TARG. W "Góralskiej Strawie" zorganizowane zostało spotkanie noworoczne klubu NKSW Hoły Team, podsumowujące osiągnięcia zawodników w 2021 roku.

zdj. Michał Adamowski
- To idealny moment, aby nasi zawodnicy mogli spotkać się z przedstawicielami Urzędu Miasta, firm które wspierają ich cały rok, mediów które pomagają nam promować nasz klub. To chwila, kiedy z najbliższymi możemy zrelaksować się w gronie ludzi, z którymi ciężko pracujemy cały rok, by osiągnąć sukces. Sporty walki to nie tylko krew, pot i łzy ale również przyjaźnie, poczucie wspólnoty i wsparcia u osób, które połączyła pasja. Myślę, że to wartości, o które niestety w dzisiejszym świecie bardzo ciężko. Tym bardziej ciesz fakt, że tak liczna grupa młodych ludzi potrafiła się zjednoczyć i pracować na ogromne sukcesy w swojej dyscyplinie - komentuje Wojciech Hoły.

A było co świętować, bo w minionym roku znów zawodnicy NKSW sięgnęli po tytuły Mistrzów Polski, Mistrzów Europy, wygrywali pojedynki zawodowe, relacjonowane przez telewizje Polsat.

- Nasi zawodnicy po całorocznych zmaganiach na ligach K1, dzięki ogromnej ilości wygranych walczyli na gali finałowej "Battle of Warriors" wygrywając wszystkie trzy finały. Zwieńczeniem tych wszystkich sukcesów było podpisanie kontraktu z największą federacją MMA na świecie, czyli amerykańskim gigantem UFC. Pomimo, iż to był drugi ciężki rok, ze względu na otaczającą rzeczywistość, udało nam się zachować dużo normalności i osiągnąć wiele sukcesów - dodaje trener.

Wśród gości spotkania była Katarzyna Wójcik, przewodnicząca miejskiej Komisji Sportu, Arkadiusz Szymczyk z Wydziału Sportu nowotarskiego Urzędu Miasta oraz właściciele firm wspierających - Paweł Bargieł - Fitness Factory, Bartłomiej Bukowski - Rent a Car Bukowski, Marcin Hełdak - hotel Bystra, Patryk Kowalski - Hollistica, właściciel restauracji Dziki Byk, szef rest "Winner Bar", Iza Majk studio tatoo98, Krzysztof Cybulski "Fabryka Reklamy", Bartłomiej Bobrowski-ubezpieczalnia, właściciel "Gorący Potok", właściciel firmy "Ślimak Tynki", Piotr Steskal firma "Steskal" oraz partnerzy którzy chcą pozostać anonimowi.

"Dziękujemy raz jeszcze wszystkim. Nieskromnie powiem, że wraz z trenerami Wojtek Hoły, Sebastian Chmielarczyk, Łukasz Brzeski, Natalia Kasowska, Weronika Kukuczka udało nam się stworzyć super klub, w którym oprócz dużych sukcesów jest ogromna grupa młodych świetnych sportowców, którzy mogą liczyć na siebie w każdej dziedzinie życia . I to jest chyba największy nasz sukces " - podsumowują przedstawiciele klubu.

s/ zdj. Michał Adamowski
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
12307:57, 14 stycznia 2022
Wojtek na Rektora!!!
Pablo14:45, 13 stycznia 2022
Wojtek super robota!
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas