Finał Pucharu Zakopanego, zimowo-karnawałowa zabawa i pomoc dla Matyldy - podhale24.pl
Poniedziałek, 26 lutego
Imieniny: Aleksandra, Mirosława, Dionizego
Zakopane
Clouds
Wiatr: 4.248 km/h Wilgotność: 97 %
Clouds
Wiatr: 6.048 km/h Wilgotność: 94 %
Clouds
Wiatr: 4.896 km/h Wilgotność: 96 %
Clouds
Wiatr: 8.028 km/h Wilgotność: 92 %
Clouds
Wiatr: 5.22 km/h Wilgotność: 95 %
Clouds
Wiatr: 4.248 km/h Wilgotność: 97 %
Jakość powietrza
36 %
Nowy Targ
32 %
Zakopane
22 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 18 | 36 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 16 | 32 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 11 | 22 %
16.02.2022, 20:47 | czytano: 1382

Finał Pucharu Zakopanego, zimowo-karnawałowa zabawa i pomoc dla Matyldy

ZAKOPANE. W sobotę 19 lutego na Stacji Narciarskiej Szymoszkowa czekają nas wielkie sportowe emocje i karnawałowa plenerowa zabawa. Finałowe zawody Pucharu Zakopanego Amatorów w Narciarstwie Alpejskim będą miały wyjątkową oprawę.

Najpierw na stoku będą rywalizować narciarze-amatorzy, a potem na stacji narciarskiej zapanuje gorąca atmosfera apres-ski. Będzie muzycznie i karnawałowo w strefie relaksu, z niespodziankami związanymi z czasem niedawnych Walentynek i hasłem KOCHAM ZAKOPANE. Będzie to także okazja, by pomóc małej Matyldzie.

Zawody połączone zostaną z akcją promującą zbiórkę prowadzoną przez Fundację Siepomaga na rzecz 7-miesięcznej mieszkanki Kościeliska – Matyldy, która urodziła się z ciężką wadą serca i pilnie musi przejść operację w USA. Rodzicom wciąż na ten cel brakuje ponad 3,8 mln zł. Stację narciarską odwiedzi Air Teddy Bear Staszek - Najdzielniejszy Miś Na Świecie. Pomaga on chorym dzieciom, wykonując loty po całym świecie, odwiedzając rzesze miejsc i spotykając wspaniałych ludzi. Staszek pomógł już zebrać ponad milion złotych dla wielu dzieci. Miś ma ponad 300 godzin spędzone w powietrzu, latał na ponad 20 różnych typach statków powietrznych, ma za sobą loty balonem, szybowcem i wojskowymi statkami. Pełnił misje w Kuwejcie, Iraku czy w Afganistanie.

https://www.siepomaga.pl/serduszko-matyldy
https://www.facebook.com/ATBStaszek
Organizatorzy, Miasto Zakopane, Zakopiańskie Centrum Kultury i Zakopiańskie Stacje Narciarskie, zadbali o profesjonalną oprawę imprezy i atrakcyjne nagrody.

Głównym punktem części rozrywkowej będzie koncert Ady Dijuk, którą wspierać będzie gitarowym brzmieniem Michał Magister Racułt. Repertuar zapowiada się iście światowo – covery największych i najpopularniejszych hitów zapewne wszystkim obecnym przypadną do gustu.

Początek zawodów na Polanie Szymoszkowej w sobotę 19 lutego o godz. 8.00.

mat. prasowy, opr. s/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas