Ashwagandha prezentuje nowy utwór: "Ci" (posłuchaj) - podhale24.pl
Poniedziałek, 04 marca
Imieniny: Kazimierza, Łucji, Witosława
Jabłonka
Rain
Wiatr: 5.832 km/h Wilgotność: 85 %
Clouds
Wiatr: 6.084 km/h Wilgotność: 86 %
Clouds
Wiatr: 4.536 km/h Wilgotność: 79 %
Clouds
Wiatr: 5.112 km/h Wilgotność: 79 %
Clouds
Wiatr: 7.164 km/h Wilgotność: 87 %
Clouds
Wiatr: 7.776 km/h Wilgotność: 90 %
Jakość powietrza
102 %
Nowy Targ
58 %
Zakopane
204 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Dobra
PM 10: 51 | 102 %
Zakopane
Dobra
PM 10: 29 | 58 %
Rabka-Zdrój
Dostateczna
PM 10: 102 | 204 %
24.10.2022, 20:44 | czytano: 1236

Ashwagandha prezentuje nowy utwór: "Ci" (posłuchaj)

"Jeśli taki numer nie jest gwarancją najwyższego poziomu, to co nią jest?" - pyta retorycznie Ashwagandha. Kolektyw, w skład którego wchodzi nowotarżanka - Freska - nagrał kolejny utwór.

Czasem trzeba zaryzykować. Mocne brzmienie rapu zmieszane z szalonym... no i tu pojawia się pierwszy problem: czym? Czymś, co stworzył Turysta, a co zdaje się, nie miało nigdy wcześniej miejsca. Tajemniczy refren, który niesie z sobą sporo emocji i swego rodzaju zapowiedź. Na pierwszy rzut "ucha" wydaje się ona dość nieczytelna - mimo swojej prostoty. O ile zaś refren tyczy się nieznanego i tego, co przed nami, nasze zwrotki wyjaśniają, że nadszedł czas na mocne uderzenie od ASH. I właściwie teraz to już będzie standard.


Ashwagandha po raz kolejny bardzo mocno i wyraziście zaznacza swoją obecność na polskiej scenie hip-hopowej. W teledysku pojawiają się wszystkie cztery filary tej kultury, reprezentowane przez poszczególnych członków kolektywu.

Freska pochodząca z Nowego Targu i zajmująca się w grupie sztukami wizualnymi, miała spore pole do popisu w opublikowanym właśnie teledysku. Jakie? Sprawdźcie sami
mat. nadesłany, opr.s/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas