Sąsiedzi i przyjaciele przywitali Mistrza - podhale24.pl
Wtorek, 21 marca
Imieniny: Benedykta, Lubomiry, Mikołaja
Szczawnica
Clouds
Wiatr: 1.224 km/h Wilgotność: 87 %
Clouds
Wiatr: 0.972 km/h Wilgotność: 86 %
Rain
Wiatr: 2.664 km/h Wilgotność: 87 %
Clouds
Wiatr: 2.592 km/h Wilgotność: 89 %
Clouds
Wiatr: 4.356 km/h Wilgotność: 93 %
Clouds
Wiatr: 6.444 km/h Wilgotność: 87 %
Jakość powietrza
50 %
Nowy Targ
20 %
Zakopane
62 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Dobra
PM 10: 25 | 50 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 10 | 20 %
Rabka-Zdrój
Dobra
PM 10: 31 | 62 %
06.02.2023, 21:56 | czytano: 9033

Sąsiedzi i przyjaciele przywitali Mistrza

Mieszkańcy gminy Czorsztyn przywitali w sobotę pochodzącego z Kluszkowiec Witolda Skupnia, który wrócił z odbywających się w szwedzkim Ostersund mistrzostw świata w paranarciarstwie biegowym i parabiathlonie. 33-letni kluszkowianin zdobył tam dwa medale – złoto za bieg na 18 km techniką klasyczną oraz srebro na 10 km techniką dowolną.

Podczas spotkania z kibicami mistrz opowiadał o nielekkiej drodze do tytułu Mistrza Świata, o wzlotach i upadkach, o trudach codziennych treningów i wreszcie o samym zwycięstwie.

- Skromny, uśmiechnięty, skory do żartów - Mistrz Świata - A jednocześnie dobry sąsiad, kolega ze szkolnych murów , uczeń... - tak o Witoldzie Skupniu mówili witający go przyjaciele, sąsiedzi i kibice.

- Latami, jako mieszkańcy obserwowaliśmy Twoje treningi; wielokrotnie mijaliśmy Cię o zmroku, w deszczu czy mrozie jadąc w ciepłym samochodzie. Dzisiaj, jako mieszkańcy jesteśmy dumni z tego co osiągnąłeś ciężką pracą...dziękujemy za to jak pięknie reprezentujesz nasze Kluszkowce i cała gminę. Jesteś inspiracją...do przodu Witold Skupień,  masz w nas wiernych kibiców. Dziękujemy! - nie kryli wzruszenia zebrani.

jd/ fot. Aneta Markus, fb Witolda Skupnia
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
Ziggi10:44, 13 lutego 2023
Brawo i gratulacje za wspaniałe zwieńczenie Twojego trudu i samozaparcia w dązeniu do celu .Życzę Ci zdrowia i dalszych sukcesów .
Mieszkanka gm. Nowy Targ17:37, 7 lutego 2023
Gratulacje dla Witolda Skupnia. Brawo za trudną pracę, wytrwalość i piękne zwycięstwo????.Pozdrawiam z CNB "Gorce" Klikuszowa.
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas