Nowotarżanin Tomasz Liszka w programie You Can Dance Nowa Generacja 2. Nowe głosowanie do 1 marca do godz. 23:59. - podhale24.pl
Niedziela, 14 lipca
Imieniny: Marcelina, Ulryka, Bonawentury
Czarny Dunajec
Clouds
20°
Wiatr: 2.772 km/h Wilgotność: 95 %
Rain
20°
Wiatr: 2.628 km/h Wilgotność: 97 %
Clouds
19°
Wiatr: 4.644 km/h Wilgotność: 97 %
Clouds
18°
Wiatr: 2.448 km/h Wilgotność: 99 %
Clouds
20°
Wiatr: 1.764 km/h Wilgotność: 97 %
Clouds
18°
Wiatr: 8.784 km/h Wilgotność: 88 %
Jakość powietrza
18 %
Nowy Targ
42 %
Zakopane
26 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 9 | 18 %
Zakopane
Dobra
PM 10: 21 | 42 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 13 | 26 %
27.02.2023, 13:41 | czytano: 3269

Nowotarżanin Tomasz Liszka w programie You Can Dance Nowa Generacja 2. Nowe głosowanie do 1 marca do godz. 23:59.

„To był przelot pierwszą klasą. Jak dla mnie Wiktoria i Tomek przekroczyli dziś barierę dźwięku.” – tak występ młodego górala z Nowego Targu Tomasza Liszki i Wiktorii Nakielskiej skomentował Natan jeden z prowadzących program „You Can Dance Nowa Generacja 2”, a zarazem jeden z finalistów poprzedniej edycji programu. Wtórował mu w tym drugi z prowadzących i też finalista poprzedniej edycji Tymek, który powiedział, że: „To był odlotowy występ, a coś mi mówi, że Broadway niedługo się upomni o tę dwójkę”.

Tomek i Wiktoria tańczyli tym razem do choreografii, którą przygotował dla nich Jakub Prusa. Nasz uzdolniony Janosik i Elastyna wylosowali tym razem styl, który na co dzień tańczy Wiktoria czyli Broadway Jazz, a zupełnie nowy styl dla Tomka. Podczas treningów choreograf Jakub Prusa przyznał, że to jest trudne zadanie dla Tomka, ale póki będzie walczył, by być na scenie, obok tak mocnej jednostki jaką jest Wiktoria – to cały czas będzie zwycięzcą. I tak, też się stało. Zatańczyli odlotowo! Występ można obejrzeć TUTAJ.

Pierwsza z jurorek Katarzyna Cichopek powiedziała do naszych młodych tancerzy: „Świetnie Wam poszło. Ja byłam zachwycona. Zrobiliście kawał dobrej roboty i mam wrażenie, że zabieracie nas na takie wakacje „All Inclusive”, bo tu było absolutnie wszystko.” Kończąc swoją wypowiedź powiedziała do tańczącej podniebnej załogi: „A teraz proszę mi wybaczyć, bo ja muszę wyjść, bo lecę na te wakacje razem z Wami – czy załoga jest gotowa?” Na co nasz Kapitan Tomek Liszka odpowiedział „Zawsze i wszędzie”.

Przewodniczący jury Agustin Egurrola stwierdził, że już niedługo finał i szuka zwycięzcy. Zastanawia się kto mógłby wygrać? Który duet jest najlepszy? O występnie naszego nowotarżanina Tomasza Liszki i jego partnerki Wiktorii Nakielskiej powiedział, że to był naprawdę dobry występ. Podkreślił, że były w nim, bardzo, ale to bardzo trudne partnerowania i te partnerowania Tomek i Wiktoria wytańczyli. Zwrócił, również uwagę, że Wiktoria ufała Tomkowi po prostu bez granic i to pokazuje jak bardzo są zgrani.

Natomiast trzecia jurorka Ida Nowakowska przypomniała Tomkowi o trzymaniu pięknej ramy, by pokazywał piękną klasę, bo jest przystojnym młodym mężczyzną.

Po zakończonym występie Tomek otrzymał od jednego z widzów sms-a o treści: „Kapitan na statku You Can Dance Nowa Generacja 2 może być tylko jeden. Tomek! Bierz ostry kurs na finał.” Aby tak się mogło stać nasz Kapitan, potrzebuje wsparcia wspaniałej i wiernej publiczności, na którą zawsze można liczyć.

Nowe głosowanie zostało rozpoczęte po zakończeniu ostatniego odcinka i trwa do środy 1 marca 2023 r. do godz.: 23:59. Aby nasz Kapitan Tomek Liszka mógł pozostać w programie, potrzebuje naszego wsparcia w postaci smsów o treści: 14 na numer 7346 (koszt smsa 3,69 zł).


Zapraszamy do śledzenia losów młodego górala z pod samiuśkich Tater, w kolejnym odcinku, który będzie już najbliższy piątek o 20:50 w TVP2. Wówczas dowiemy się, czy Tomek otrzymał odpowiednio dużą liczbę głosów od widzów w postaci sms-ów i czy pozostanie w programie aby dumnie i pięknie reprezentować Górali z całego Podtatrza.

mat. nadesłany, s/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
komentarze
0
Grażyna Luzar10:17, 28 lutego 2023
@Podhale24 DZIEKUJEMY!???
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas