Rabczanie zachwyceni koncertem Sikorowskich - podhale24.pl
Sobota, 20 lipca
Imieniny: Czesława, Hieronima, Eliasza
Czarny Dunajec
Clouds
16°
Wiatr: 4.464 km/h Wilgotność: 86 %
Clouds
16°
Wiatr: 3.384 km/h Wilgotność: 84 %
Clouds
16°
Wiatr: 4.788 km/h Wilgotność: 83 %
Clouds
17°
Wiatr: 4.14 km/h Wilgotność: 82 %
Clear
18°
Wiatr: 3.852 km/h Wilgotność: 81 %
Clouds
15°
Wiatr: 6.264 km/h Wilgotność: 84 %
Jakość powietrza
0 %
Nowy Targ
0 %
Zakopane
0 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
20.03.2023, 15:15 | czytano: 1542

Rabczanie zachwyceni koncertem Sikorowskich

Takich koncertów w Rabce prosimy więcej! - powtarzali widzowie, wychodząc zachwyceni z koncertu Mai i Andrzeja Sikorowskich z zespołem, który miał miejsce w sobotę w sali Teatru Lalek "Rabcio" w Rabce-Zdroju.

Fot. Piotr Kuczaj
Fot. Piotr Kuczaj
Koncert zapowiedział Bolesław Bara, dyrektor Centrum Kultury, Sportu i Promocji w Rabce-Zdroju, witając publiczność oraz artystów z Krakowa. Na widowni zasiadł komplet widzów, wśród nich burmistrz Leszek Świder. Legendarny krakowski bard i jego córka zaprezentowali w Rabce-Zdroju niezapomniane przeboje grupy "Pod Budą", piosenki będące owocem ich wieloletniej współpracy oraz utwory autorskie wśród których były równie dwie piosenki zaśpiewane po grecku.

Licznie zgromadzona publiczność reagowała bardzo emocjonalnie śpiewając razem z artystami znane piosenki z ich repertuaru, a piosenka, której autorem muzyki i tekstu jest Andrzej Sikorowski „Ale to już było”, była bisowana dwukrotnie. Występ trwał dwie godziny. Na zakończenie burmistrz Leszek Świder, dyrektor Bolesław Bara oraz Krystyna Kachel z kierownictwa "Rabcia" wręczyła artystom kwiaty i podziękowania za udany koncert. W foyer teatru można było kupić płyty i książkę Andrzeja Sikorowskiego, otrzymać autograf i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z gwiazdami wieczoru.

Źródło: UM Rabka-Zdrój, r/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
komentarze
0
G18:19, 21 marca 2023
Baju baju
0
Maria15:29, 21 marca 2023
Tenorze przykro mi ale nie oddamy Wam Pana Bolesława. To jest człowiek twórczy. On tworzy w Rabce, naszej Rabce wspaniałe projekty. On tworzy a nie sprzedaje na wwwubileciku. Ja starsza nie umiem kupić biletu przez telefon czy komputer.Tu mam wsparcie. Współczuje Wam nowotarżanie ale wasz dom kultury stracił szlachetnego mówcę i twórcę, byłam na jednym koncercie w Nowym Targu, ale na więcej mnie nie stać, chyba że raz na pół roku.
0
Ten or21:32, 20 marca 2023
A my mamy Jędrusia co nam kolegów sprowadza. I tak znakomicie potrafi odpowiedni klimat i napięcie wytworzyć. Jeden tenor, dwóch tenorów, trzech i pięciu i dziesięciu i ch ór tenorów.
0
Licho17:25, 20 marca 2023
Niewidzialna ręka pozbawiła pana Bolesława stołka dyrektora MCK w Nowym Targu
0
Maria15:32, 20 marca 2023
To mógł ogarnąć tylko Pan Bolesław. Tyko On. Złoty człowiek i nietuzinkowy menadżer. Nowy Targ się go pozbył, to teraz na rabczańskim polu kultury uprawia piękne plony. Nie było odkąd żyję takiego koncertu w Rabce a żyje już 78 lat. Cudownie Panie Bolesławie. Chciałbym aby Pan wprowadził jeszcze akcje niewidzialnej ręki o której Pan opowiadał na spotkaniu seniorów. To było by coś co wyróżniałoby nasze szlachetne środowisko i nasz Zdrój
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas