"Zimny świat" - Ashwagandha prezentuje swój nowy utwór (posłuchaj) - podhale24.pl
Poniedziałek, 26 lutego
Imieniny: Aleksandra, Mirosława, Dionizego
Jabłonka
Clouds
Wiatr: 5.292 km/h Wilgotność: 97 %
Clouds
Wiatr: 6.048 km/h Wilgotność: 94 %
Clouds
Wiatr: 6.084 km/h Wilgotność: 96 %
Clouds
Wiatr: 7.164 km/h Wilgotność: 92 %
Clouds
Wiatr: 5.508 km/h Wilgotność: 95 %
Clouds
Wiatr: 6.264 km/h Wilgotność: 97 %
Jakość powietrza
18 %
Nowy Targ
32 %
Zakopane
32 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 9 | 18 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 16 | 32 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 16 | 32 %
26.03.2023, 17:11 | czytano: 841

"Zimny świat" - Ashwagandha prezentuje swój nowy utwór (posłuchaj)

Dziś premiera teledysku pt. “Zimny Świat”, który porusza temat wojny w Ukrainie. - Chcemy być solidarni z Ukrainą. To co możemy zrobić jako Ashwagandha to zanieść nasz przekaz jak najdalej, aby okazać nasze wsparcie i przypominać o tym, że wojna nadal trwa" - wyjaśnia w imieniu 4-osobowego zespołu hip-hopowego działającego w Krakowie - nowotarżanka Freska.

Ekipa Ashwagandhy zapowiadała w tym roku dużo mocnych i nasączonych treścią kawałków, a przy premierze “Ciepłego domu” od Panfresko, była mowa, by nie dać się zwieść klimatowi tego kawałka, bo kolejne premiery zabiorą nas jeszcze głębiej w tematykę, która mocno odbiega od standardów, które aktualnie panują na scenie.

Po miesiącu od ostatniej premiery dostajemy od Ashwagandhy kolejny materiał pt. “Zimny Świat”. Za stworzenie kawałka odpowiedzialny jest “Turysta”, którego temat wojny w Ukraine, ze względu na wartości, którymi się kieruje, ale również pochodzenie swojej żony “Q”, dotyka bardzo bezpośrednio.

Kadry nagrane przez Turystę we Lwowie, kooperacja z Ukraińskim producentem i wsparcie Ukraińców, którzy uciekli przed wojną do Polski, tworzą teledysk do utworu, który nacechowany jest treścią. O samym warsztacie kawałka świadczy chociażby jego dwujęzyczność czyli rodzimy język polski, a następnie ukraiński.

- Temat wojny dotyka nas bardzo bezpośrednio z tego powodu, że Daria, żona Pawła, odpowiedzialna w naszej ekipie za taniec, pochodzi z Ukrainy, czego wynikiem jest bardzo osobisty i nacechowany emocjami utwór Pawła - wyjaśnia Freska.mat. prasowy, s/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
Wyrocznia11:17, 27 marca 2023
Następni nawołujący do wojny, solidarni z bandytami ukraińskimi, marionetkami USA.
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas