List. "Słowa nie są w stanie wyrazić naszej głębokiej wdzięczności za to, co zrobiliście dla nas" - podhale24.pl
Poniedziałek, 04 marca
Imieniny: Kazimierza, Łucji, Witosława
Czarny Dunajec
Clouds
Wiatr: 5.76 km/h Wilgotność: 85 %
Clouds
Wiatr: 7.056 km/h Wilgotność: 86 %
Clouds
Wiatr: 4.248 km/h Wilgotność: 81 %
Clouds
Wiatr: 6.084 km/h Wilgotność: 87 %
Clouds
Wiatr: 2.844 km/h Wilgotność: 81 %
Clouds
Wiatr: 5.76 km/h Wilgotność: 85 %
Jakość powietrza
102 %
Nowy Targ
58 %
Zakopane
204 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Dobra
PM 10: 51 | 102 %
Zakopane
Dobra
PM 10: 29 | 58 %
Rabka-Zdrój
Dostateczna
PM 10: 102 | 204 %
12.11.2023, 13:14 | czytano: 4155

List. "Słowa nie są w stanie wyrazić naszej głębokiej wdzięczności za to, co zrobiliście dla nas"

"Chciałbym serdecznie podziękować za nieocenioną pomoc w trudnych chwilach, które nas dotknęły w wyniku pożaru przy ul. Podtatrzańskiej w Nowym Targu. Bezinteresowna działalność i wsparcie wszystkich osób okazały się nieocenione, przynosząc ulgę i otuchę naszej rodzinie" - pisze w liście do Redakcji pan Maciej.

arch. Podhale24
arch. Podhale24
Pożar wybuchł 3 listopada w budynku jednorodzinnym przy ul. Podtatrzańskiej. Nikt nie ucierpiał, ale rodzina straciła dobytek.

W liście do naszej Redakcji pan Maciej napisał: "Gotowość do pomocy, współczucie i zaangażowanie były dla nas nie tylko wsparciem materialnym, ale również duchowym. Wiedząc, że możemy liczyć na państwa pomoc czuliśmy się mniej samotni i bardziej otoczeni troską ludzi dobrej woli.

Dzięki państwa zaangażowaniu i ofiarności, udało nam się przejść przez ten trudny okres. To niełatwe zadanie, ale ta celowa pomoc sprawiła, że jesteśmy bardziej zmotywowani do odbudowy naszego życia.

Słowa nie są w stanie wyrazić naszej głębokiej wdzięczności za to, co zrobiliście dla nas.

Szczególnie chciałbym podziękować za pomoc portalowi podhale24.pl, właścicielom firm: Jubiler Alessandra, American Dream, Centrum LOK, Automotive, NEOpunkt Rynek 12, rodzicom drużyny hokejowej młodzików i wszystkim anonimowym darczyńcom.
Jesteście dla nas i naszych dzieci bohaterami, których zachowanie należy naśladować.

Z głębokim szacunkiem i wdzięcznością - Maciej wraz z rodziną."

opr.s/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
Rxz16:42, 1 grudnia 2023
Panie Wilk, dla Pana wiadomości chciałbym przekazać, że zdecydowana większość OSP w dalszym ciągu nie pobiera ekwiwalentu za akcje ratowniczo gaśnicze. Jeszcze długa droga do tego niestety.
Wilk19:36, 18 listopada 2023
Nic za darmo Panie Baco - Strażak OSP otrzymuje ekwiwalent za udział w działaniach pożarniczych lub w szkoleniu pożarniczym. Takie wynagrodzenie według ustawy z dnia 17 grudnia 2021 r. o ochotniczych strażach pożarnych, nie może wynosić więcej niż 1/175 , czyli około 25 zł na godzinę.

Przeciętne wynagrodzenie, które otrzymuje strażak zawodowy, w marcu 2023 roku oscylowało w granicy 7264 zł (6706 zł bez nagrody rocznej). Dodatkowo pensja strażaka po dwóch latach czynnej służby wzrasta o 2%, a z każdym kolejnym rokiem o 1%, do momentu uzyskania 20 lat stażu pracy.

W przypadku strażaków z PSP można liczyć na widoczne podwyżki, które są wprowadzane zgodnie z rozporządzeniem ministra spraw wewnętrznych i administracji zmieniającym rozporządzenie w sprawie uposażenia strażaków Państwowej Straży Pożarnej. Zgodnie z obecnymi regulacjami od 2024 roku podwyżka dla funkcjonariuszy Państwowej Straży Pożarnej wyniesie 9,3%
Baca12:49, 14 listopada 2023
Z podziekowania wynika ze strazacy nic nie zrobili...teraz tylko dziekuje sie darczyncom
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas