10 edycja Winter Classic za nami. Czas na podsumowanie (zdjęcia) - podhale24.pl
Niedziela, 21 kwietnia
Imieniny: Anzelma, Bartosza, Konrada
Rabka Zdrój
Snow
Wiatr: 2.556 km/h Wilgotność: 99 %
Snow
Wiatr: 3.168 km/h Wilgotność: 98 %
Snow
Wiatr: 3.492 km/h Wilgotność: 99 %
Snow
Wiatr: 3.636 km/h Wilgotność: 100 %
Clouds
-0°
Wiatr: 5.328 km/h Wilgotność: 99 %
Snow
-1°
Wiatr: 4.788 km/h Wilgotność: 98 %
Jakość powietrza
30 %
Nowy Targ
38 %
Zakopane
14 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 15 | 30 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 19 | 38 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 7 | 14 %
24.01.2024, 21:58 | czytano: 2982

10 edycja Winter Classic za nami. Czas na podsumowanie (zdjęcia)

NOWY TARG. 20 stycznia br. na boisku przy Szkole Podstawowej nr 11 odbył się jubileuszowy, 10 Charytatywny Mecz Noworoczny Winter Classic, który po raz kolejny zgromadził miłośników hokeja i sportowych zmagań. Tym razem głównym celem akcji, była pomoc dla dwóch chorych chłopców - Kubusia i Gabrysia.

zdj. Maciej Gębacz
zdj. Maciej Gębacz
Clou programu stanowił mecz na najwyższym poziomie, gdzie PZU Podhale stanęło do rywalizacji z drużyną Winter Classic. Starcie to przyciągnęło uwagę licznie zgromadzonej publiczności, która żywiołowo dopingowała swoich ulubieńców. Poziom gry był wyrównany, ze wskazaniem zwycięzcy na Winter Classic. Oprócz meczu Szarotki vs. Wintersi, mogliśmy obejrzeć starcie MMKS Hokej Kobiet wspieranych przez Klub Hokejowy Wiedźmy 71 vs. Winter Classic oraz zmagania najmłodszych adeptów hokeja z Naboru MMKS Podhale.

Nie tylko hokejowe widowisko było atrakcją tego dnia. Licytacje, zarówno online, jak i na żywo - dostarczyły dodatkowych wrażeń i adrenaliny. Największym hitem licytacji internetowej okazała się koszulka reprezentanta naszej kadry - Krystiana Dziubińskiego, natomiast w przypadku licytacji na żywo największym zainteresowaniem cieszyła się koszulka Artura Boruca. Niezwykłym przedmiotem licytacji jest wciąż Quad Kawasaki Brute Force 4x4 przekazany przez firmę TrackTech.

Wydarzenia towarzyszące dostarczyły równie niezapomnianych wrażeń. Sztafeta pływacka pod hasłem "Razem przepłyńmy Bałtyk" z udziałem niezastąpionego Mateusza Cyrwusa, zorganizowana we współpracy z Pływalnią Miejską w Nowym Targu, cieszyła się ogromnym powodzeniem. Uczestnicy sztafety przepłynęli zimą Bałtyk, pokonując 207,225 km.

Również fani sportu mieli co robić. Steel Dart Podhale, zorganizował turniej darta, Szkoła Walki „Yamabushi” przygotowała pokaz broni oraz strzelanie z łuku, ekipa z Airsoft Nowy Targ zapewniła świetną zabawę na strzelnicy, a pod czujnym okiem profesjonalistów z Turbacz XC z Klikuszowej, można było sprawdzić się na nartach biegowych. Najmłodszym atrakcji zapewniły uśmiechnięte animatorki z Hula-Hop-imprezy dla dzieci oraz Nadleśnictwo Nowy Targ.

Dla tych, którzy pragnęli czegoś więcej, organizatorzy przygotowali Szaloną Voucheriadę, z główną nagrodą w postaci wycieczki w ciepłe kraje, ufundowaną przez Biuro Turystyczne Regle.

Dodatkowo, spiker i konferansjer Grzegorz Rapacz zadbał, by dobry humor towarzyszył wszystkim do końca. Widowiskowy był pokaz rzeźbienia piłą motorową przez Mistrza Europy Marcina Lichosyta oraz ognisko. Strefa gastronomiczna, serwująca tradycyjną kwaśnicę, bigos i ciepłe napoje, sprawiła, że mrozy nie były tak dokuczliwe.

Chętni mieli okazję wybrać się na przejażdżkę bryczką z ekipą ze Świata z Bryczki -Szkoła powożenia, quadem GOPR-u, a nawet śmieciarką dzięki uprzejmości firmy FCC Polska.

Wieczorem zapanowała magiczna atmosfera, którą tworzyły spektakularne pokazy laserów przygotowane przez firmę Fenix Art oraz energetyczny koncert zespołu Sting Ray. Mimo mrozów, publiczność bawiła się doskonale!

Winter Classic nie tylko dostarczył niesamowitych emocji związanych z hokejem, ale także stał się świętem solidarności i pomocy. Dzięki zaangażowaniu wszystkich uczestników, współpracy partnerów i hojności darczyńców, akcja ta przekroczyła oczekiwania, świętując jednocześnie dziesięć lat niezwykłej tradycji.

Organizatorzy liczą jeszcze zebrane datki, poza tym - na aukcje.podhale trwają jeszcze licytacje. W tym - quada, podarowanego Winter Classic przez firmę Tracktech. Licytacje potrwają do 25 lutego.

Stowarzyszenie Winter Classic dziękuje wszystkim uczestnikom, partnerom i każdej osobie, która wsparła akcję.

red/ zdj. Maciej Gębacz
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas