Rabkoland bezpłatny dla uczniów i przedszkolaków z Rabki-Zdroju - podhale24.pl
Środa, 29 maja
Imieniny: Marii Magdaleny, Teodozji, Maksyma
Czarny Dunajec
Rain
14°
Wiatr: 5.22 km/h Wilgotność: 90 %
Rain
14°
Wiatr: 5.472 km/h Wilgotność: 83 %
Rain
14°
Wiatr: 3.744 km/h Wilgotność: 87 %
Rain
15°
Wiatr: 2.376 km/h Wilgotność: 85 %
Clouds
16°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93 %
Rain
17°
Wiatr: 3.42 km/h Wilgotność: 95 %
Jakość powietrza
84 %
Nowy Targ
62 %
Zakopane
50 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Dobra
PM 10: 42 | 84 %
Zakopane
Dobra
PM 10: 31 | 62 %
Rabka-Zdrój
Dobra
PM 10: 25 | 50 %
07.04.2024, 17:42 | czytano: 848

Rabkoland bezpłatny dla uczniów i przedszkolaków z Rabki-Zdroju

8 maja, podobnie jak w ubiegłych latach, uczniowie szkół oraz przedszkolaki z gminy Rabka-Zdrój będą mieli okazję odbyć całkowicie darmową wycieczkę do Rabkolandu. Na dzieci czeka całodniowa, bezpłatna zabawa na wszystkich atrakcjach parku i możliwość integracji z rówieśnikami z innych klas i szkół.

zdj. mat. prasowy
zdj. mat. prasowy
- To już kolejna edycja bezpłatnych odwiedzin Rabkolandu przez uczniów szkół oraz przedszkolaków z gminy Rabka-Zdrój. Można więc mówić o pewnej tradycji dostarczającej najmłodszym świetnej zabawy, nieco odpoczynku i wspaniałych wspomnień. W tym roku nasz dzień otwarty, którego patronem jest Burmistrz Rabki-Zdroju, odbędzie się 8 maja. Początek wizyty zaplanowano na godz. 10 – mówi Kamil Lech, rzecznik prasowy Rabkolandu.


Mali goście skorzystają ze wszystkich 6 stref tematycznych i blisko 50 atrakcji na czele z Wielkim Zaginaczem Czasoprzestrzeni, Wiking Coasterem, Skałożercą czy Spiżarnią. Dzieci będą mogły również zobaczyć wyjątkowych bohaterów parku i spotkać m.in. Krucabombę lub Owieczki Irenki.

W parku dzieci zdobędą wiedzę o historii i ekologii, ale także pobudzą kreatywność i zdolności manualne.


Aby uczniowie i przedszkolaki mogli cieszyć się bezpłatną wizytą, szkoły oraz przedszkola muszą powiadomić o planowanym przyjeździe Rabkoland najpóźniej do 7 maja. Należy to zrobić za pośrednictwem mailowym lub telefonicznym. Wymagane jest również wypełnienie przesłanego formularza grupowego. Co istotne, tylko pieczątka danej placówki edukacyjno-opiekuńczej sprawi, że dokument będzie ważny. – Serdecznie zapraszamy – zachęca Kamil Lech.

źródło: Rabkoland, opr.s/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas