Mistrzostwa Szkół Podstawowych Gminy Nowy Targ w Indywidualnych Biegach Przełajowych - wyniki i zdjęcia - podhale24.pl
Niedziela, 25 lutego
Imieniny: Cezarego, Wiktora, Konstancjusza
Nowy Targ
Clouds
Wiatr: 9.108 km/h Wilgotność: 61 %
Clouds
Wiatr: 9.468 km/h Wilgotność: 92 %
Clouds
Wiatr: 9.576 km/h Wilgotność: 57 %
Clouds
Wiatr: 8.136 km/h Wilgotność: 54 %
Clouds
13°
Wiatr: 14.292 km/h Wilgotność: 68 %
Clouds
Wiatr: 10.512 km/h Wilgotność: 70 %
Jakość powietrza
104 %
Nowy Targ
38 %
Zakopane
84 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Dobra
PM 10: 52 | 104 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 19 | 38 %
Rabka-Zdrój
Dobra
PM 10: 42 | 84 %
29.09.2011, 00:24 | czytano: 3657

Mistrzostwa Szkół Podstawowych Gminy Nowy Targ w Indywidualnych Biegach Przełajowych - wyniki i zdjęcia

NOWY TARG. Na terenie lotniska rozegrano Mistrzostwa SP Gminy Nowy Targ w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Najlepsi zawodnicy to: Karolina Włodarczyk z Klikuszowej, Artur Bratkowski i Norbert Żegliń z Dursztyna, Karolina Hornik z Nowej Białej, Przemysław Chowaniec z Łopusznej i Kinga Kieta z Rogoźnika.

W klasyfikacji szkolnej zwyciężyła - SP z Nowej Białej, która wyprzedziła Lasek i Łopuszną.

W zawodach brało udział 266 zawodników i zawodniczek z 19 szkół z terenu gminy Nowy Targ. Zdobywcy miejsc 1 – 6 otrzymali pamiątkowe dyplomy, natomiast zawodnicy z miejsc 1 – 3 dodatkowo medale i statuetki. Szkoły, które zajęły sześć pierwszych miejsc otrzymały pamiątkowe puchary.

Organizator składa podziękowania na ręce Wójta Gminy Nowy Targ za możliwość przeprowadzenia zawodów oraz ufundowania nagród dla szkół biorących udział w imprezie. Dziękuje także wszystkim opiekunom za szybkie przeprowadzenie zawodów.

Tomasz Klag

Wyniki biegów przełajowych
Chłopcy rocznik 2001 i młodsi (kl. IV) – dystans 1000 m.
Miejsce - Imię Nazwisko - Szkoła - Punkty
1. Artur Bratkowski Dursztyn 31
2-3. Michał Drożdż Łopuszna 29
2-3. Łukasz Szlembarski Szlembark 28
4. Jakub Chowaniec Ludźmierz 27
5. Maciej Wróbel Gronków 26
6. Kacper Pudzisz Klikuszowa 25
7. Adrian Łukaszczyk Szlembark 24
8. Bartosz Stanek Lasek 23
9. Krystian Guroś Szlembark 22
10. Sebastian Bryja Pyzówka 21
11. Piotr Baran Gronków 20
12. Kacper Kalata Nowa Biała 19
13. Jacek Jachymiak Ludźmierz 18
14. Józef Broźny Lasek 17
15. Adrian Kamiński Ostrowsko 16
16. Jakub Duda Lasek 15
17. Krzysztof Witkowski Lasek 14
18. Kamil Wójcik Rogoźnik 13
19. Jan Florek Waksmund 12
20. Maksymilian Łowicki Rogoźnik 11

Dziewczęta rocznik 1999 (kl. VI) – dystans 800 m.
Miejsce Imię Nazwisko Szkoła Punkty
1. Kinga Kieta Rogoźnik 31
2. Zuzanna Darowska Nowa Biała 29
3. Anna Grela Pyzówka 28
4. Renata Król Lasek 27
5. Beata Bryniarska Lasek 26
6. Sylwia Hyc Krauszów 25
7. Katarzyna Machajda Gronków 24
8. Anna Szewczyk Gronków 23
9. Weronika Kocańda Rogoźnik 22
10. Kinga Siaśkiewicz Ludźmierz 21
11. Joanna Rypel Klikuszowa 20
12. Ewelina Potoczak Dębno 19
13. Justyna Siuta Lasek 18
14. Anna Witkowska Lasek 17
15. Wiktoria Zarębczan Gronków 16
16. Angelika Kalata Nowa Biała 15
17. Maria Blacharczyk Łopuszna 14
18. Dorota Parzygnat Lasek 13
19. Sylwia Mrożek Rogoźnik 12
20. Ewelina Chudoba Obidowa 11

Dziewczęta rocznik 2000 (kl. V) – dystans 800 m.
Miejsce Imię Nazwisko Szkoła Punkty
1. Karolina Hornik Nowa Biała 31
2. Marcelina Hornik Nowa Biała 29
3. Agata Buła Morawczyna 28
4. Klaudia Lipkowska Krauszów 27
5. Joanna Kołat Ostrowsko 26
6. Patrycja Kopeć Gronków 25
7. Maria Łukasz Krempachy 24
8. Julia Kurant Nowa Biała 23
9. Anna Guroś Dębno 22
10. Julia Jaróg Obidowa 21
11. Anna Benedyk Morawczyna 20
12. Ewa Kalata Nowa Biała 19
13. Angelika Majerczak Nowa Biała 18
14. Bernadeta Kopeć Gronków 17
15. Klaudia Klamerus Łopuszna 16
16. Kamila Hasior Obidowa 15
17. Izabela Bednarczyk Krempachy 14
18. Paulina Filipiec Klikuszowa 13
19. Zuzanna Fasielak Dębno 12
20. Paulina Chmielak Knurów 11

Dziewczęta rocznik 2001 i młodsze (kl. IV) – dystans 800 m.
Miejsce Imię Nazwisko Szkoła Punkty
1. Karolina Włodarczyk Klikuszowa 31
2. Dorota Kowal Pyzówka 29
3. Klaudia Kwak Rogoźnik 28
4. Małgorzata Łukasz Nowa Biała 27
5. Anna Ligas Rogoźnik 26
6. Klaudia Kamińska Ostrowsko 25
7. Karolina Florczyk Łopuszna 24
8. Karolina Szczęch Krauszów 23
9. Aneta Surma Krempachy 22
10. Gabriela Łaś Morawczyna 21
11. Agata Czaja Pyzówka 20
12. Natalia Guzy Krauszów 19
13. Milena Mrożek Klikuszowa 18
14. Edyta Woźnicka Łopuszna 17
15. Klaudia Gach Waksmund 16
16. Julia Solana Knurów 15
17. Klaudia Ciężobka Ostrowsko 14
18. Aleksandra Gorączka Szlembark 13
19. Sandra Ślimak Morawczyna 12
20. Roksana Smarduch Ostrowsko 11

Chłopcy rocznik 1999 (kl. VI) – dystans 1000 m.
Miejsce Imię Nazwisko Szkoła Punkty
1. Norbert Żeglin Dursztyn 31
2. Patryk Hornik Łopuszna 29
3. Franciszek Kolasa Waksmund 28
4. Karol Jabłoński Ludźmierz 27
5. Piotr Łukasz Nowa Biała 26
6. Radosław Ciężobka Łopuszna 25
7. Jan Nykaza Lasek 24
8. Szymon Kurek Waksmund 23
9. Kamil Tylka Rogoźnik 22
10. Tomasz Majerczak Nowa Biała 21
11. Kamil Jaróg Rogoźnik 20
12. Michał Murańka Gronków 19
13. Jakub Kalata Krempachy 18
14. Mateusz Kozioł Dębno 17
15. Grzegorz Zagata Gronków 16
16. Adrian Monka Morawczyna 15
17. Maciej Król Pyzówka 14
18. Tomasz Waksmundzki Waksmund 13
19. Piotr Chmielak Knurów 12
20. Sebastian Tylka Rogoźnik 11

Chłopcy rocznik 2000 (kl. V) – dystans 1000 m.
Miejsce Imię Nazwisko Szkoła Punkty
1. Przemysław Chowaniec Łopuszna 31
2. Dawid Półtorak Nowa Biała 29
3. Grzegorz Bednarczyk Nowa Biała 28
4. Jan Zoń Dębno 27
5. Bartłomiej Jaróg Obidowa 26
6. Tomasz Ligęza Waksmund 25
7. Patryk Wieczorek Krauszów 24
8. Wojciech Benedyk Pyzówka 23
9. Piotr Kurańda Klikuszowa 22
10. Piotr Jaróg Lasek 21
11. Radosław Gocek Łopuszna 20
12. Jakub Zoń Dębno 19
13. Wojciech Kolasa Waksmund 18
14. Norbert Myrda Morawczyna 17
15. Arkadiusz Obrochta Ludźmierz 16
16. Mateusz Włodarczyk Lasek 15
17. Norbert Sarna Krempachy 14
18. Bartłomiej Nykaza Lasek 13
19. Jakub Kozieł Ostrowsko 12
20. Marcin Mrożek Klikuszowa 11

Chłopcy rocznik 2001 i młodsi (kl. IV) – dystans 1000 m.
Miejsce Imię Nazwisko Szkoła Punkty
1. Artur Bratkowski Dursztyn 31
2-3. Michał Drożdż Łopuszna 29
2-3. Łukasz Szlembarski Szlembark 28
4. Jakub Chowaniec Ludźmierz 27
5. Maciej Wróbel Gronków 26
6. Kacper Pudzisz Klikuszowa 25
7. Adrian Łukaszczyk Szlembark 24
8. Bartosz Stanek Lasek 23
9. Krystian Guroś Szlembark 22
10. Sebastian Bryja Pyzówka 21
11. Piotr Baran Gronków
12. Kacper Kalata Nowa Biała 19
13. Jacek Jachymiak Ludźmierz 18
14. Józef Broźny Lasek 17
15. Adrian Kamiński Ostrowsko 16
16. Jakub Duda Lasek 15
17. Krzysztof Witkowski Lasek 14
18. Kamil Wójcik Rogoźnik 13
19. Jan Florek Waksmund 12
20. Maksymilian Łowicki Rogoźnik 11



Uwaga - Halowy Turniej Mini Piłki Nożnej Chłopców
Termin: 05.10.2011 r. /środa/ godz. 9:00
Miejsce: Zespół Szkół w Gronkowie.
Skład drużyny: 4 zawodników + bramkarz

opr. s/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas