Niedziela, 17 styczeń 2021, Imieniny: Antoniego, Jana, Sabiniana
Jabłonka i okolice
Clouds
-8°
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 73
Clouds
-11°
Wiatr: 5.112 km/h Wilgotność: 2
Clouds
-7°
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 73
Clouds
-8°
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 73
Clouds
-6°
Wiatr: 6.444 km/h Wilgotność: 81
Clouds
-7°
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 73
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
27.05.2014, 08:10 | czytano: 925

KS „Luboń” Skomielna Biała w Szwajcarii i na Podhalu.

Ostrzyce leżące w malowniczych rejonach Szwajcarii Kaszubskiej gościły kolarzy górskich podczas ostatniej w tym roku eliminacji do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Oczywiście nie mogło w tych zawodach zabraknąć reprezentantów KS Luboń Skomielna Biała.

Bardzo dobrze zaprezentowali się juniorzy młodsi, którzy mimo praktycznie już zapewnionego startu w finale Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży walczyli o jak najlepszą pozycję startową. Na znakomitym 3 miejscu zameldował się na mecie Bartosz Dziadkowiec natomiast Jarosław Żur uplasował się na 7 pozycji. Niestety z powodu defektu z wyścigu zmuszony był się wycofać Michał Bal. Magdalena Utnicka rywalizująca w gronie juniorek młodszych zajęła 12 lokatę powiększając tym samym swój dorobek punktowy.

Ponownie znakomicie zaprezentowali się młodzicy „Lubonia”. Maciej Biedrończyk odnotował kolejne pewne zwycięstwo wjeżdżając na metę z blisko półtoraminutową przewagą nad drugim zawodnikiem. Równie dobrze spisał się Dawid Bala, który zajął miejsce na trzecim stopniu podium.

Na przeciwległym krańcu Polski nieco starsi reprezentanci „Lubonia” uczestniczyli w niedzielę 25 maja w pierwszym etapie tegorocznej edycji Tour de Podhale – górskiej czasówki prowadzonej szosami Podhala. Jakub Surówka „wykręcił” 28 czas co dało mu 14 miejsce w kategorii M-I. Mateusz Karkula z 50 rezultatem uplasował się na 20 pozycji w M-I. Najstarszy z zawodników „Lubonia” – Józef Rabski uzyskał 56 czas co zapewniło mu 8 pozycję w kategorii M-IV.
Wszystkim zawodnikom „Lubonia” gratulujemy wyników i życzymy dalszych sukcesów.

Marek Karkula
najnowsze informacje
komentarze
kibic21:37, 27 maja 2014
to już powolna agonia kolarstwa w Skomielnej teraz tylko piłka
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij