Motocross/enduro: Kaczmarczyk kontuzjowany - podhale24.pl
Wtorek, 16 kwietnia
Imieniny: Bernadetty, Cecyliana, Kseni
Zakopane
Clouds
Wiatr: 6.876 km/h Wilgotność: 73 %
Clouds
Wiatr: 8.46 km/h Wilgotność: 81 %
Clouds
Wiatr: 7.2 km/h Wilgotność: 70 %
Clouds
Wiatr: 7.776 km/h Wilgotność: 69 %
Clouds
Wiatr: 3.816 km/h Wilgotność: 68 %
Clouds
Wiatr: 3.888 km/h Wilgotność: 74 %
Jakość powietrza
24 %
Nowy Targ
18 %
Zakopane
10 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 12 | 24 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 9 | 18 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 5 | 10 %
22.03.2016, 08:00 | czytano: 1408

Motocross/enduro: Kaczmarczyk kontuzjowany

W Świętochłowicach odbyła się I runda Mistrzostw Polski Strefy Południowej Cross-Country (Rajd Wiosny), w której wystartował nasz zawodnik - Oskar Kaczmarczyk. Niestety zawody nie skończyły się dla niego najlepiej.

 - Po bardzo dobrym starcie i prowadzeniu zaciętego boju w ścisłej czołówce swojej klasy (Licencja), wyprzedzany przez Oskara, dublowany zawodnik nagle zmienił tor jazdy, wjeżdżając wprost przed Oskara. Między zawodnikami doszło do kontaktu, w wyniku którego Oskar odbił się od niego i uderzył w drzewo. W tym miejscu wyścig dla naszego zawodnika się zakończył - opowiada Łukasz Kręcichwost PR Manager Oskara.

- Od samego początku Oskar skarżył się na mocny ból w lewej nodze. Istniało podejrzenie, że mogło dojść do poważnego złamania. Prześwietlenie w szpitalu wykazało na szczęście, że złamaniu uległa tylko kostka i nie ma przy tym żadnych przemieszczeń. Na chwilę obecną noga Oskara jest w gipsie. Jutro czeka go operacja, później około 5/6-tygodniowy okres z nogą w szynie, a następnie rehabilitacja. Wczorajsze, nieprzyjemne zdarzenie ze Śląska sprawia oczywiście, że Oskar nie wystartuje w Rumunii podczas King of the Hill (8 kwietnia), a także w I rundzie Mistrzostw Polski SuperEnduro 2016 (23-24.04). Oskar jest jednak dobrej myśli i chce jak najszybciej powrócić do treningów i na motocykl! - informuje biuro prasowe zawodnika.

Informacja prasowa

Zobacz więcej na

Reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas