Mecz dla Wojtusia - podhale24.pl
Sobota, 25 maja
Imieniny: Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny
Czarny Dunajec
Clouds
13°
Wiatr: 5.832 km/h Wilgotność: 94 %
Clouds
13°
Wiatr: 5.184 km/h Wilgotność: 84 %
Clouds
13°
Wiatr: 5.076 km/h Wilgotność: 94 %
Clouds
13°
Wiatr: 6.228 km/h Wilgotność: 94 %
Clouds
13°
Wiatr: 8.28 km/h Wilgotność: 92 %
Clouds
Wiatr: 8.82 km/h Wilgotność: 93 %
Jakość powietrza
0 %
Nowy Targ
0 %
Zakopane
0 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
25.03.2016, 11:48 | czytano: 2073

Mecz dla Wojtusia

Będzie to druga edycja wielkiego meczu pomiędzy obecną drużyną Sokolicy, a ekipą która odnosiła sukcesy w drużynie juniorów przed około dziesięciu laty. Na boisku takie gwiazdy podhalańskiej piłki jak Rafał Hałgas, Rafał Komorek, Krzystof Czubiak i Jacek Pietrzak.

Wielkie emocje, poświąteczne spalanie kalorii, a także okazja do wspomnień i zobaczenia dawno niewidzianych twarzy. Przede wszystkim jednak spotykamy się tak jak rok temu aby wesprzeć Wojtka Sobierskiego w jego długim meczu o pełnię zdrowia. Zapraszamy piłkarzy, kibiców i wszystkich, którzy chcą pomóc. Do zobaczenia w lany poniedziałek w Krościenku n.DPartnerem meczu jest Grupa Podhalańska GOPR Sekcja Operacyjna Krościenko n.D. Miłośnicy mocnych wrażeń będą mogli skorzystać ze ścianki wspinaczkowej, odbędzie się również prezentacja sprzętu używanego w czasie akcji ratowniczych.

Termin: 28.III.2016 godzina 13.00
Miejsce: Stadion SKS Sokolica

"Cała Drużyno! Jesteście Wielcy, dziękuję, że znowu chce Wam się zagrać dla mojego dziecka! To naprawdę ułatwia (i nie chodzi mi w tym momencie o pieniądze), ułatwia ten trudny mecz „Wojtuś kontra choroba”, jak to pięknie napisaliście. Ułatwia Wojtusiowi, ale i mi, i Marcinowi i całej naszej rodzinie. Mieć wokół siebie tylu cudownych ludzi to wielkie szczęście i wielki dar od losu.

Piszę teraz ogólnie, nie tylko o piłkarzach, ale o WSZYSTKICH moich znajomych. Napisałam WSZYSTKICH dużymi literami, bo od każdego z Was otrzymuję wsparcie, uśmiech, chęć pomocy i oooogromne zaangażowanie (chciałam Was oznaczyć, ale da się tylko 50… a to za mało). Chcę Wam mocno podziękować. Jestem szczęściarą, że kiedyś w szkole, na studiach w pracy stanęliście na mojej drodze i dzięki temu tak wspaniale dobrałam sobie przyjaciół. Bóg wiedział po co się poznajemy… wiedział, że teraz śmiejemy się beztrosko, ale kiedyś będziecie dla mnie pomocą i wsparciem. I jestem mu wdzięczna, że to takich ludzi postawił na mojej drodze. Takich- czyli z wielkim, gorącym sercem, którzy mojego Wojtusia, mój największy Skarb, tak bardzo lubią i okazują mu to na każdym kroku!

Poznaję wielu rodziców chorych dzieci. Na ostatnim turnusie, podczas rozmów z mamami niepełnosprawnych dzieci, zeszłyśmy właśnie na temat znajomych. Każda z mam mówiła zgodnie, że nie mają znajomych, że wiele koleżanek, ze zdrowymi dziećmi odwróciło się od nich. Nie ma kto im pomóc zorganizować akcji charytatywnych itp… Pomyślałam wtedy „Panie Boże dziękuję Ci za moich znajomych, bo ja mam ich ogrom i każdego wspaniałego, a co gdyby ich nie było…co ja bym zrobiła? ”

Wojtuś ma mnóstwo przyjaciół, a jego rówieśnicy gdy podjeżdża pod szkolę biegną do okna ciesząc się, że przyjechał, a po lekcjach np. nie pozwalają rodzicom wyrzucić koreczka do kosza, bo to przecież dla Wojtusia! A to też Wasza zasługa, bo skąd dzieci maja wiedzieć, że Wojtusia należy traktować jak równego sobie, jak nie od Was?

Mój synek ma pięć lat. To było trudne pięć lat. Musieliśmy z mężem w jednym momencie wydorośleć i zmienić się bardzo. Słowo kocham cię nabrało zupełnie innego znaczenie, a priorytety zmieniły się o 180 stopni. Bywało źle, czasem bardzo źle, ale wiem, że najgorsze za nami i teraz będzie tylko lepiej, ale to tylko dzięki Wam.

Dziękuję.
Mama Wojtusia, Agnieszka Sobierska"

źródło: pieniny24
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas