Hokej. MMKS pokonał SMS Sosnowiec 3:2. Trener Szopiński: Wykonaliśmy swoje zadanie - podhale24.pl
Środa, 21 lutego
Imieniny: Eleonory, Kiejstuta, Fortunata
Jabłonka
Clouds
Wiatr: 14.22 km/h Wilgotność: 70 %
-
brak pomiaru
Clouds
Wiatr: 12.312 km/h Wilgotność: 64 %
-
brak pomiaru
Clouds
10°
Wiatr: 7.092 km/h Wilgotność: 55 %
Clouds
Wiatr: 8.172 km/h Wilgotność: 72 %
Jakość powietrza
38 %
Nowy Targ
14 %
Zakopane
12 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 19 | 38 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 7 | 14 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 6 | 12 %
15.02.2009, 11:44 | czytano: 760

Hokej. MMKS pokonał SMS Sosnowiec 3:2. Trener Szopiński: Wykonaliśmy swoje zadanie

Młodzi zawodnicy z Nowego Targu grający w 1 lidze pojechali do Sosnowca, by zmierzyć się z tamtejszym SMS-em. Po ciekawym meczu górale wygrali 3:2 i wywieźli komplet punktów. MMKS do Sosnowca pojechał bez chorego W. Bryniczki i Iskrzyckiego. Ten drugi zagrał w Podhalu przeciwko TKH Toruń.

SMS Sosnowiec - MMKS Nowy Targ 2:3 (0:1;1:1;1:1)
Bramki dla MMKS-u zdobyli: Szumal, Leśniowski, Kos

Skład MMKS-u Nowy Targ:
bramkarz: Niesłuchowski (rez. Furca)
obrońcy: Gaj, Wróbel; Cecuła, Marek;
napastnicy: Hajnos, Leśniowski, Kmiecik; Kret, Woźniak, Szumal; Kos, Puławski, Zwińczak.

Trener MMKS-u Jacek Szopiński opisuje wydarzenia na lodowej tafli w Sosnowcu: "SMS wyraźnie chciał się odegrać za wcześniejszą porażkę. Była walka, a my mecz zagraliśmy bardzo dobrze. Przede wszystkim bramkarz wybronił sytuację jeden na jeden. Spotkanie rozegraliśmy bardzo dobrze taktycznie. Tworzyliśmy dobre kontry i gol na 1-0 padł po idealnej kontrze naszego zespołu i Szumal po dobrym podaniu Kreta pokonał Szczerbę.

W drugiej tercji mieliśmy czasami momenty przestoju. Wydawało się, że kontrolujemy grę. Graliśmy w przewadze 5na4 i moi zawodnicy koronkowo rozegrali zamek i było już 0:2. Pod koniec tercji stralcilśmy bramkę a wynik na tablicy zmienił się na 1:2. Napastnik SMS-u wykorzystał gapiostwo naszych obrońców.

W trzeciej tercji niestety mieliśmy osłabienia, ale dobrze je przetrzymywaliśmy. W końcu strzeliliśmy gola na 1-3 bardzo dobrze powalczył nasz trzeci atak. Ładnie zachował się Puławski, a gola strzelił Kos. Niestety chwilę później znów popełniliśmy błąd. Zamiast spokojnie kontrolować mecz to straciliśmy gola z niczego. W tym momencie było 2:3. Zdecydowałem się wziąć czas. Chłopaków trzeba było troszkę uspokoić. Postanowiłem przemeblować troszkę skład. Do zakończenia tego spotkania pozostawało jeszcze 5 minut. Udało nam się przez ten czas bezpiecznie kontrolować przebieg gry mimo, że przez dwie minuty graliśmy 4 na5. Wykonaliśmy swoje zadanie i wygraliśmy 3:2."

Kolejny mecz w niedzielę.

Michał Zubek
www.podhale-hokej.pl
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas