Wtorek, 07 kwiecień 2020, Imieniny: Hermana, Rufina, Donata
Jabłonka i okolice
Clear
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 68
Clear
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 68
Clear
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 68
Clear
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 74
Clear
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 68
Clear
-1°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 68
Jakość powietrza
Nowy Targ
Umiarkowana
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
szkoła
28.10.2012, 18:10

Współpraca szkół w Nowym Targu i Rastatt (zdjęcia)

Dyrektor Zespołu Szkół Technicznych i Placówek im. St. Staszica w Nowym Targu, Ryszard Gruszka oraz Gerold Wendelgaß, dyrektor Josef Durler Schule z Rastatt podpisali dokument partnerstwa szkół. Umowa ta ma być przypieczętowaniem dotychczasowej i tworzyć ramy dalszej współpracy obydwu szkół, która trwa od roku 2009.

26.10.2012, 22:57

Warsztaty naukowe dla dzieci: „Odkrywanie tajemnic przyrody” (zdjęcia)

W Zespole Szkół Zawodowych i Placówek w Krościenku nad Dunajcem odbyły się kolejne warsztaty naukowe dla dzieci. Tym razem gościli u nas uczniowie klas pierwszych Gimnazjum w Szczawnicy z mgr Małgorzatą Gabryś – nauczycielem fizyki.

25.10.2012, 12:27

Tydzień chleba w ZSCKR na Kokoszkowie - "Bądź dobry jak chleb" (zdjęcia)

NOWY TARG. Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augustyna Suskiego przyłączył się do czwartej edycji ogólnopolskiej kampanii "Tydzień chleba na zakwasie w szkole".

23.10.2012, 20:57

Comenius: Francuzi, Niemcy, Włosi i Turcy w Zespole Szkół Nr 3 w Nowym Targu (zdjęcia)

W Zespole Szkół Nr 3 im. Św. Jadwigi Królowej w Nowym Targu gościli nauczyciele i uczniowie z Włoch, Francji, Niemiec i Turcji. Spotkanie to było częścią, realizowanego w ramach unijnego programu Comenius, projektu „Europe is Culture without Borders”. Od ponad roku nowotarscy licealiści pod opieką swoich nauczycieli współpracują z rówieśnikami za granicą, tworząc filmy, komiksy, czy prezentacje multimedialne.

21.10.2012, 14:30

Uczniowie II LO w Nowy Targu odwiedzili Lwów (zdjęcia)

Uczniowie klas III F i II B wraz z mgr Iwoną Pawłowską, mgr Katarzyną Buchinger-Janasz i rodzicami wzięli udział w wycieczce do Lwowa, która odbyła się na początku października br.

21.10.2012, 11:45

Pole Nadziei w nowotarskiej SP nr 4 (zdjęcia)

NOWY TARG. Od wielu lat na terenie całej Polski powstają żonkilowe Pola Nadziei. Przypominają nam one o ludziach cierpiących, oczekujących naszej pomocy i opieki w trudnym okresie odchodzenia z tego świata. Takie miejsce powstało również na terenie nowo otwartej Szkoły Podstawowej Nr 4 w Nowym Targu.

19.10.2012, 23:31

Uczniowie z Krościenka na Małopolskiej Nocy Naukowców

Uczniowie Publicznego Gimnazjum w Krościenku nad Dunajcem uczestniczący w zajęciach pozalekcyjnych rozwijających z geografii oraz biologii i chemii wzięli udział w Małopolskiej Nocy Naukowców.

19.10.2012, 18:52

Młodzieżowe miniprzedsiębiorstwo FOLK – IT w II LO w Nowym Targu

W II Liceum Ogólnokształcącym Rusza młodzieżowe mini przedsiębiorstwo FOLK – IT. „Szkoła praktycznej ekonomii – młodzieżowe miniprzedsiębiorstwo” to projekt Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości mający na celu opracowanie i wprowadzenie innowacyjnych narzędzi do zajęć z przedmiotu ekonomia w praktyce oraz zwiększenie skuteczności edukacji uczniów szkół ponadgimnazjalnych poprzez kształtowanie kluczowych kompetencji, takich jak inicjatywność i przedsiębiorczość.

18.10.2012, 15:58

Warsztaty kulinarne w nowotarskim Zespole Szkół CKR (zdjęcia)

W Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augustyna Suskiego w Nowym Targu uczniowie doskonalili swoje umiejętności podczas warsztatów kulinarnych „ Smaki Podhala na ścieżce Turystyki Kulinarnej”. Zajęcia prowadziła Firma Cook na zlecenie Agencji Rynku Rolnego.

16.10.2012, 22:27

III Rajd Rowerowy czyli Szkoła Dwójka Na Dwóch Kółkach (zdjęcia)

W poniedziałek 15 października odbył się – organizowany po raz trzeci przez Szkołę Podstawową Nr 2 w Nowym Targu – rajd rowerowy Szkoła Dwójka Na Dwóch Kółkach. Przy pięknej jesiennej pogodzie grupa blisko 20 rowerzystów wraz z opiekunami pokonała wymagającą trasę liczącą ponad 20 km.

16.10.2012, 18:29

Dzień Edukacji Narodowej w Zespół Szkół nr 1 im. Władysława Orkana w Nowym Targu (zdjęcia)

NOWY TARG. Dzień Edukacji Narodowej obchodzimy każdego roku wyjątkowo. To właśnie tego dnia mamy okazję obdarować naszych pedagogów kwiatami i złożyć im życzenia, dziękując za ciężką pracę i wysiłek włożony w naszą edukację.

15.10.2012, 23:12

Uczniowie nowotarskiego „Goszcza” w mieście wież i bram - Ravensburgu (zdjęcia)

Na początku października br. wróciła z Ravensburga siedmioosobowa grupa młodzieży I LO w Nowym Targu. Wyjazd, który w ramach wymiany szkolnej i przy współfinansowaniu przez Polsko-Niemiecką Współpracę Młodzieży („Jugendwerk”) zorganizowała Joanna Jethon-Sułkowska i Leszek Ciężobka, był drugą częścią tegorocznego przedsięwzięcia.

pierwsza | poprzednia [ strona: 220 / 220 ] następna | ostatnia
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij