Czwartek, 18 lipiec 2019, Imieniny: Erwina, Kamila, Wespazjana
Szczawnica i okolice
Clouds
20°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 51
Clouds
19°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 51
Clouds
21°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 51
Clouds
21°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 46
Clouds
21°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 51
Clouds
20°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 51
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
28.05.2012, 19:13 | czytano: 818

Festiwal Nauki w Rabie Wyżnej (zdjęcia)

arch. szkoły

RABA WYŻNA. W Gimnazjum nr 1 im. Ojca Świętego Jana Pawła II odbył się już po raz szósty - Festiwal Nauki, organizowany pod patronatem Uniwersytetu Śląskiego. Uczniowie przedstawili efekty realizacji trzyletniego projektu, którego tematem było "Jak zbudować ekologiczne miasto", w formie prezentacji multimedialnej, broszur, zdjęć, ciekawych doświadczeń fizycznych i scenek proekologicznych.

Projekt realizowany był pod patronatem Uniwersytetu Śląskiego w ramach programu "Aktywny w szkole- Aktywny w życiu". Festiwal został połączony z finalizacją powiatowego VIII Międzygimnazjalnego Konkursu Fizycznego.

Tematem przewodnim tej edycji konkursu była "Fascynująca energia" , a honorowy patronat nad konkursem objął Starosta Powiatu Nowotarskiego Krzysztof Faber. W etapie szkolnym konkursu wzięło udział 70 uczniów z 13 szkół znajdujących się na terenie powiatu nowotarskiego.

W festiwalu wzięli udział zaproszeni goście z przedstawicielami władz lokalnych, uczniowie wraz z nauczycielami ze szkół powiatu nowotarskiego, społeczność lokalna i uczniowie gimnazjum.

Źródło: szkła, opr.s/
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij