W gimnazjum w Maniowach zorganizowany został XII Przegląd Twórczości Artystycznej w Języku Angielskim (zdjęcia) - podhale24.pl
Środa, 29 maja
Imieniny: Marii Magdaleny, Teodozji, Maksyma
Szczawnica
Rain
15°
Wiatr: 6.372 km/h Wilgotność: 88 %
Rain
15°
Wiatr: 6.228 km/h Wilgotność: 82 %
Rain
16°
Wiatr: 5.904 km/h Wilgotność: 80 %
Clouds
16°
Wiatr: 5.328 km/h Wilgotność: 77 %
Clouds
21°
Wiatr: 5.436 km/h Wilgotność: 90 %
Rain
18°
Wiatr: 5.22 km/h Wilgotność: 90 %
Jakość powietrza
62 %
Nowy Targ
56 %
Zakopane
46 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Dobra
PM 10: 31 | 62 %
Zakopane
Dobra
PM 10: 28 | 56 %
Rabka-Zdrój
Dobra
PM 10: 23 | 46 %
05.12.2012, 14:14 | czytano: 1737

W gimnazjum w Maniowach zorganizowany został XII Przegląd Twórczości Artystycznej w Języku Angielskim (zdjęcia)

Zmaganiom dziewięciu zespołów które przedstawiały scenki w języku angielskim przygotowane w oparciu o własne pomysły przyglądało się czteroosobowe jury w międzynarodowym składzie. Dyrektor Mikołaj Urbaniak oceniał grę aktorów, nasz gość - Matthew Dundon był ekspertem językowym, Małgorzata Kunstman przyznawała punkty za wrażenia ogólne i nowa twarz w jury - Magdalena Krzysik oceniała wrażenia artystyczne.

arch. szkoły
arch. szkoły
Nagrody zespołowe powędrowały w tym roku do klasy 2a - III miejsce za skecz FISHERMAN AND GOLDFISH, klasy 3c - II m-ce za przedstawienie DZIOBAK’S CHRISTMAS, a najlepsi okazali się uczniowie klasy 3a z przedstawieniem A LETTER TO ST. CLAUS.

Zdobywcy nagród indywidualnych to Bartosz Wojtaszek ( kl.2a) za nienaganny język angielski, Agnieszka Jandura (kl.2c ) za wrażenia artystyczne, Rafał Sikora (kl.3c) za wrażenia ogólne oraz brawurowy Ninja z klasy 3a czyli Kacper Dębski za świetną grę aktorską.

Oprócz dyplomów, nagród rzeczowych i zasłużonych szóstek w dziennikach szkolnych nagrodą dla najlepszych zespołów będzie jeszcze reprezentowanie naszej szkoły w Wojewódzkim Przeglądzie Językowym BLIŻEJ ŚWIATA w Krakowie na wiosnę 2013.

Niezmiernie cieszy fakt dużego zaangażowania młodzieży w przygotowania do konkursu, wysoki poziom przedstawień, coraz lepsza umiejętność swobodnego posługiwania się językiem obcym, moc entuzjazmu, emocji i dobrej zabawy .

Organizator imprezy: Ewa Wetula, zdj. arch. szkoły
Reklama
reklama
reklama
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas