Przegląd Twórczości Artystycznej w Języku Angielskim (zdjęcia) - podhale24.pl
Środa, 29 maja
Imieniny: Marii Magdaleny, Teodozji, Maksyma
Zakopane
Rain
15°
Wiatr: 6.372 km/h Wilgotność: 88 %
Rain
15°
Wiatr: 6.228 km/h Wilgotność: 82 %
Rain
16°
Wiatr: 5.904 km/h Wilgotność: 80 %
Clouds
16°
Wiatr: 5.328 km/h Wilgotność: 77 %
Clouds
21°
Wiatr: 5.436 km/h Wilgotność: 90 %
Rain
18°
Wiatr: 5.22 km/h Wilgotność: 90 %
Jakość powietrza
62 %
Nowy Targ
56 %
Zakopane
46 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Dobra
PM 10: 31 | 62 %
Zakopane
Dobra
PM 10: 28 | 56 %
Rabka-Zdrój
Dobra
PM 10: 23 | 46 %
04.12.2013, 01:01 | czytano: 1468

Przegląd Twórczości Artystycznej w Języku Angielskim (zdjęcia)

Na scenie sali przykościelnej w Maniowach rywalizowało ze sobą 8 grup reprezentując wszystkie klasy gimnazjum.

Kolejno obejrzeliśmy przedstawienia: Koala brothers, Robbery, The adventures of Smurfs, Johny’s pancakes, Fast & furious, Holday’s diary, The strange story of Little Red Riding Hood oraz Justin’s birthday - krótkie scenki w języku angielskim przygotowane przez uczniów według własnych pomysłów. Ich zmaganiom przyglądało się 4 jurorów oceniając kolejno: grę aktorską – dyrektor szkoły Mikołaj Urbaniak, poprawność językową – Mathew Dundon, wrażenia artystyczne – Małgorzata Kunstman i wrażenia ogólne – Michał Hałabura. Każdy z jurorów przyznał nagrodę indywidualną w swojej dziedzinie dla jednej wybranej osoby, która wyróżniła się podczas występów.

Najlepszym aktorem konkursu okazał się Bartosz Wojtaszek z 3a, nienagannym językiem angielskim błysnęła Basia Tkaczyk z kl.2b, wrażeniami artystycznym zaimponował Michał Foltyn z kl.2c , a nagroda za wrażenia ogólne powędrowała do przeglądowej Smerfetki z kl. 2a czyli Łukasza Chryca.

Zespołowo najlepsi okazali się uczniowie kl.3a, drugie miejsce zajęła klasa 2b, a na miejscu trzecim uplasowali się uczniowie z klasy 2a. Oprócz dyplomów, słodyczy i nagród książkowych ufundowanych przez Wydawnictwo Oxford University Press te trzy zespoły wywalczyły sobie prawo reprezentowania naszej szkoły na Wojewódzkim Konkursie Językowym BLIŻEJ ŚWIATA w Krakowie w maju 2014.

Po szkolnym głosowaniu przyznana została nagroda publiczności - otrzymała ją klasa 3c.

Gratulacje należą się moim zdaniem wszystkim występującym za zaangażowanie , dobrą zabawę i chęć rozwijania zainteresowania językiem angielskim . Zarówno wygrani jak i ci którym nie udało się dostać do finałowej trójki już dziś szykują pomysły na przyszły rok.

Organizator przeglądu- Ewa Wetula, zdj. arch. szkoły
Reklama
reklama
reklama
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas