Czwartek, 25 luty 2021, Imieniny: Cezarego, Wiktora, Konstancjusza
Szczawnica i okolice
Clear
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 53
Clear
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 53
Clear
10°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 53
Clear
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 81
Clear
10°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 53
Clear
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 53
Jakość powietrza
Nowy Targ
Zła
Zakopane
Dostateczna
Rabka-Zdrój
Umiarkowana
17.04.2014, 22:01 | czytano: 1079

Misterium Męki Pańskiej w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej w Klikuszowej

zdj. Michał Adamowski

Wielki Post to czas pokuty i nawrócenia. Chcąc godnie i dobrze przygotować się do Triduum Paschalnego uczniowie Szkoły Podstawowej w Klikuszowej pod kierunkiem p. Małgorzaty Królczyk, p. Moniki Nycz i p. Tomasza Stanka przygotowali Misterium Męki Pańskiej. Swój występ zadedykowali Ojcu Św. Janowi Pawłowi II w dziewiątą rocznicę Jego śmierci.

Uczniowie wystąpili w niedzielę 13 kwietnia 2014r. w Remizie OSP w Klikuszowej dla przedstawicieli władz samorządowych i społeczności lokalnej, natomiast w środę, 16 kwietnia młodzi artyści zagrali spektakl dla nauczycieli i uczniów w Szkole Podstawowej w Klikuszowej. Uczniowie wykazali się piękną grą aktorską. Owacjom nie było końca.

źródło: szkoła, zdj. Michał Adamowski
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
fibonacci18:24, 19 kwietnia 2014
słodki ten Jezusek :)
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij