Czwartek, 12 grudzień 2019, Imieniny: Aleksandra, Adelajdy, Dagmary
Zakopane i okolice
Clouds
-2°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 80
Clouds
-2°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 80
Clouds
-3°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 80
Mist
-3°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 92
Clouds
-2°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 80
Clouds
-2°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 80
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dostateczna
Zakopane
Dobra
18.06.2014, 10:49 | czytano: 896

Charytatywnie na rowerach

arch. szkoły

Wychodząc naprzeciw inicjatywie Fundacji im. Adama Worwy uczniowie Gimnazjum Nr 2 w Ludźmierzu wzięli udział w I Rajdzie Rowerowym „Pola Nadziei”. Ideą rajdu było niesienie przekazu społecznego dotyczącego pomocy dla potrzebujących i chorych, przebywających w hospicjach.

Natomiast wartością podrzędną stało się propagowanie turystyki rowerowej, jako formy aktywnego spędzenia czasu, poznania miejsc i zakątków naszego regionu. Młodzież wraz z opiekunem Pawłem Gilem samodzielnie opracowała i przygotowała trasę wycieczki. Hasłem nadrzędnym wyprawy było: ”Przez Podhale Jedziemy i Pomoc Wieziemy”. Celem naszym stały się kilometry, a właściwie nakręcenie ich jak największej ilości, w myśl zasady „kilometr za złotówkę” i tak udało się nam nakręcić ich 42 co dało sumę 42 zł. Drugą część 68 kilometrów podarowali nam baloniarze, którzy towarzyszyli wyprawie i tym samym zebraną kwotę 110 zł, pragniemy wpłacić na konto fundacji.

Zapraszamy w przyszłym roku w imieniu wszystkich tegorocznych uczestników - im będzie nas więcej, tym więcej kilometrów przejedziemy.

Uczniowie Gimnazjum Nr 2 w Ludźmierzu
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij