Niedziela, 15 wrzesień 2019, Imieniny: Albina, Nikodema, Marii
Czarny Dunajec i okolice
Clear
19°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 48
Clear
19°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 48
Clear
20°
Wiatr: 27.72 km/h Wilgotność: 45
Clear
20°
Wiatr: 27.72 km/h Wilgotność: 45
Clear
20°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 48
Clear
20°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 48
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
22.03.2016, 18:53 | czytano: 400

Pierwszy dzień wiosny w łapszańskiej szkole

Wbrew pochmurnej, chłodnej, a nawet lekko zimowej pogodzie w Zespole Placówek Oświatowych w Łapszach Niżnych od samego rana czuć było wiosnę.

Było to nie tylko czuć, ale i widać, a nawet słychać. Wszyscy przybyli w ten dzień do szkoły mieli coś wiosennego w ubiorze – kolorowe buty, wesoło uczesane włosy, pyszne owoce na wiosenną sałatkę, słychać było rozmowy tylko o wiośnie, a zapach sałatek przygotowywanych przez uczniów szkoły podstawowej spacerował po korytarzach. Lekcje mijały szybko – wiadomo: wiosna! Gimnazjaliści po kilku lekcjach w klasach spotkali się w holu szkoły - świętując 21 marca Dzień Teatru i Dzień Zdrowia oraz Dzień Wiosny.

W atmosferze muzyczno-teatralnej był czas na wiosenne konkursy, była parada wiosennych kreacji – było ogólnie wiosennie i wesoło. I choć pogoda jeszcze mało wiosenna, to już i czas inaczej płynie, myśli inne też w głowie, chce się biec i wołać: hura! już wiosna! Nad wiosenną organizacją dnia czuwał samorząd szkolny.

Źródło: szkoła
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij