Sobota, 15 maj 2021, Imieniny: Zofii, Nadziei, Berty
Jabłonka i okolice
Clouds
15°
Wiatr: 11.124 km/h Wilgotność: 76
Clouds
14°
Wiatr: 11.124 km/h Wilgotność: 76
Clouds
16°
Wiatr: 11.124 km/h Wilgotność: 76
Clouds
19°
Wiatr: 11.124 km/h Wilgotność: 52
Clouds
15°
Wiatr: 11.124 km/h Wilgotność: 76
Clouds
14°
Wiatr: 11.124 km/h Wilgotność: 76
Jakość powietrza
Nowy Targ
Brak pomiaru
Zakopane
Brak pomiaru
Rabka-Zdrój
Brak pomiaru
22.04.2016, 15:14 | czytano: 1534

Uczniowie Sokoła z wizytą w KSA (zdjęcia)

arch. szkoły

Młodzież z nowotarskiej szkoły odwiedziła Krakowskie Szkoły Artystyczne w ramach organizowanych przez tę placówkę dni otwartych.

Uczniowie uczestniczyli w warsztatach: fotograficznym i visual merchandising poprzedzonych ogólnym spotkaniem z przedstawicielami uczelni oraz prezentacją kierunków. Fototechnicy szkolili się w robieniu zdjęć martwej natury w przestrzeni zastanej, w pomieszczeniach i w plenerze oraz musieli odnaleźć się w ciemni. Dla odzieżowców przygotowano zajęcia z projektowania, kreowania ekspozycji w przestrzeni sklepowej a także zabawę, o której marzą chyba wszystkie dziewczyny: komponowanie stroju, dodatków, stylizowanie wizerunku.

źródło: ZSZ nr 1 w Nowym Targu, zdj. Michał Bachulski
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij