Wielka zadyma ze świętym Mikołajem... - podhale24.pl
Niedziela, 25 lutego
Imieniny: Cezarego, Wiktora, Konstancjusza
Zakopane
Clouds
Wiatr: 10.764 km/h Wilgotność: 59 %
Clouds
Wiatr: 11.916 km/h Wilgotność: 56 %
Clouds
Wiatr: 10.836 km/h Wilgotność: 55 %
Clouds
Wiatr: 9.756 km/h Wilgotność: 51 %
Clouds
10°
Wiatr: 11.844 km/h Wilgotność: 57 %
Clouds
Wiatr: 11.196 km/h Wilgotność: 72 %
Jakość powietrza
42 %
Nowy Targ
14 %
Zakopane
12 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Dobra
PM 10: 21 | 42 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 7 | 14 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 6 | 12 %
06.12.2016, 23:25 | czytano: 1518

Wielka zadyma ze świętym Mikołajem...

Spektakl pod takim tytułem przygotowała grupa rodziców z Zespołu Szkół we Frydmanie.

arch. szkoły
arch. szkoły
Z inicjatywy Rady Rodziców najmłodsi uczniowie mogli obejrzeć dziś w sali teatralnej ciekawie zrealizowane przedstawienie na podstawie tekstu Wiesława Drabika. Rzeczywiście, na scenie za sprawą świetnych efektów specjalnych, pięknej scenografii, oryginalnych strojów i wartkiej akcji „powstała zadyma”, która pozwoliła najmłodszym poczuć się jak w prawdziwym teatrze.

Dzieci uważnie śledziły losy małej Agatki, dla której święty Mikołaj zapomniał prezentu. Na szczęście dla wszystkich historia kończy się optymistycznie, Agatka mogła sama wybrać sobie prezent. Rodzice zaś wręczyli prezenty uczniom z poszczególnych klas.

W bajkowe postaci wcielili się Magdalena Dudas, Edyta Szewczyk-Brzyżek, Edyta Topór, Mariola Milaniak, Barbara Stefaniak, Katarzyna Rusin-Markowicz, Marcela Wójtowicz, Joanna Pitoniak, Urszula Milaniak oraz Michał Krzyszkowski i Tomasz Markowicz. Przedstawienie z równym entuzjazmem widzów zostało powtórzone w przedszkolu. Po sukcesie aktorskim wśród najmłodszych widzów pora na przygotowanie spektaklu dla starszych.

źródło: szkoła
Reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
Mikołaj11:40, 7 grudnia 2016
Edyta dziękuję bardzo za sanie
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas