Drużyna dziewcząt z Zespołu Szkół we Frydmanie w finale wojewódzkim w Krakowie - podhale24.pl
Wtorek, 16 lipca
Imieniny: Mariki, Benity, Dzierżysława
Nowy Targ
Clouds
29°
Wiatr: 3.204 km/h Wilgotność: 56 %
Clouds
29°
Wiatr: 3.384 km/h Wilgotność: 69 %
Clear
29°
Wiatr: 3.24 km/h Wilgotność: 56 %
Clear
29°
Wiatr: 2.628 km/h Wilgotność: 52 %
Clear
28°
Wiatr: 7.632 km/h Wilgotność: 52 %
Clear
26°
Wiatr: 7.056 km/h Wilgotność: 56 %
Jakość powietrza
46 %
Nowy Targ
70 %
Zakopane
36 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Dobra
PM 10: 23 | 46 %
Zakopane
Dobra
PM 10: 35 | 70 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 18 | 36 %
06.04.2017, 20:35 | czytano: 1643

Drużyna dziewcząt z Zespołu Szkół we Frydmanie w finale wojewódzkim w Krakowie

Drużyna dziewcząt z klas II i III Zespołu Szkół we Frydmanie w składzie: Paulina Pawlik, Natalia Nalepka, Kornelia Horniczak, Aleksandra Kutarnia, Eliza Dudas, Magdalena Wójcik, Izabela Żołądek, Dagmara Bigos, Kamila Dzioboń, Emilia Kapołka reprezentowała powiat nowotarski na wojewódzkich zawodach w piłce nożnej kategorii U-10 w Krakowie.

arch. szkoły
arch. szkoły
Była to już XVII edycja turnieju „Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku”. W tej kategorii wiekowej w finale wojewódzkim uczestniczyły dziewczynki z 14 drużyn powstałych przy szkołach i klubach sportowych.

W pierwszej fazie turnieju drużyny zostały podzielone na 4 grupy. Zespół naszych zawodniczek zajął I miejsce w grupie, pokonując rywalki i nie tracąc przy tym żadnej bramki. Niestety, później przeciwnicy okazali się mocniejsi od naszych sportowców. Mimo zaciętych i wyrównanych potyczek zabrakło odrobinę szczęścia i nie udało się tym razem zająć czołowego miejsca. Mimo tego dziewczyny nie czują się przegrane. Każda z zawodniczek otrzymała medal, prezent oraz miała możliwość spotkania z Kubusiem i ogromną rzeszą młodych sportowców biorących udział w turnieju. Życzymy dalszych sukcesów.

źródło: szkoła
Reklama
reklama
reklama
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas