Wtorek, 03 sierpień 2021, Imieniny: Lidii, Augusta, Nikodema
Szczawnica i okolice
Clouds
15°
Wiatr: 2.448 km/h Wilgotność: 86 %
Clouds
14°
Wiatr: 1.188 km/h Wilgotność: 86 %
Clouds
16°
Wiatr: 2.628 km/h Wilgotność: 84 %
Clouds
17°
Wiatr: 4.356 km/h Wilgotność: 82 %
Clouds
17°
Wiatr: 4.428 km/h Wilgotność: 81 %
Clouds
14°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 87 %
06.04.2017, 20:35 | czytano: 1356

Drużyna dziewcząt z Zespołu Szkół we Frydmanie w finale wojewódzkim w Krakowie

arch. szkoły

Drużyna dziewcząt z klas II i III Zespołu Szkół we Frydmanie w składzie: Paulina Pawlik, Natalia Nalepka, Kornelia Horniczak, Aleksandra Kutarnia, Eliza Dudas, Magdalena Wójcik, Izabela Żołądek, Dagmara Bigos, Kamila Dzioboń, Emilia Kapołka reprezentowała powiat nowotarski na wojewódzkich zawodach w piłce nożnej kategorii U-10 w Krakowie.

Była to już XVII edycja turnieju „Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku”. W tej kategorii wiekowej w finale wojewódzkim uczestniczyły dziewczynki z 14 drużyn powstałych przy szkołach i klubach sportowych.

W pierwszej fazie turnieju drużyny zostały podzielone na 4 grupy. Zespół naszych zawodniczek zajął I miejsce w grupie, pokonując rywalki i nie tracąc przy tym żadnej bramki. Niestety, później przeciwnicy okazali się mocniejsi od naszych sportowców. Mimo zaciętych i wyrównanych potyczek zabrakło odrobinę szczęścia i nie udało się tym razem zająć czołowego miejsca. Mimo tego dziewczyny nie czują się przegrane. Każda z zawodniczek otrzymała medal, prezent oraz miała możliwość spotkania z Kubusiem i ogromną rzeszą młodych sportowców biorących udział w turnieju. Życzymy dalszych sukcesów.

źródło: szkoła
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij