Poniedziałek, 27 styczeń 2020, Imieniny: Angeliki, Przybysława, Ilony
Czarny Dunajec i okolice
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 69
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 69
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 69
Clouds
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 80
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 69
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 69
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo zła
Zakopane
Dostateczna
19.03.2019, 22:27 | czytano: 1845

Rekrutacja do klasy sportowej

NOWY TARG. W roku szkolnym 2019/2020 w Szkole Podstawowej nr 1 utworzona zostanie klasa IV sportowa o profilu "unihokej".

"Dobre zaplecze sportowe, bliska odległość innych obiektów sportowych oraz jednozmianowość sprawia, że nauka w naszej szkole jest atrakcyjna i efektywna. Zapraszamy chętnych uczniów obecnych klas III szkół podstawowych do
zapisów w dniach od 15.04.2019r. do 25.04. br." - zachęca szkoła.

Warto przypomnieć, że to właśnie nowotarska jedynka była kuźnią sportowych talentów Nowego Targu i nie tylko. Działająca tu przez wiele lat klasa sportowa dała początek wielu hokejowym i nie tylko karierom.

opr.s/
najnowsze informacje
komentarze
ona09:10, 22 marca 2019
Wreszcie na rano będą dzieci chodziły a nie jak w 5 na popołudnie
Stanislaw08:25, 21 marca 2019
Rzeczywiscie nowotarska jedynka przez wiele lat kuznia talentow sportowych w dyscyplinach hokeju na lodzie i jazdy szybkiej.Mielismy duzo sukcesow np w zlotym krazku.Pozdrawiam bylych uczniow,kol.i kolegow.Jedynce zycze samych sukcesow tak jak kiedys.St Gutt.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij