+48 796 024 024
+48 18 52 11 355redakcja@podhale24.pl
m.me/portalpodhale24
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
21 maja br. Szkoła Podstawowa nr 11 w Nowym Targu świętowała jubileusz 35-lecia nadania imienia Żołnierzy Armii Krajowej. Była to okazja do wspólnego uczczenia historii szkoły, jej tradycji oraz ludzi tworzących ją przez ostatnie lata.
NOWY TARG. - Rozpoczynamy jako Ochotnicza Straż Pożarna udział w cyklu festynów organizowanych przez szkoły podstawowe w Nowym Targu. Będziemy brać udział również w imprezach organizowanych w pobliżu Nowego Targu. Całość wpisuje się w historię obchodów 680 lecia Królewskiego Wolnego Miasta Nowy Targ, które chronimy od 145 lat - zapowiada Henryk Wielkiewicz, prezes OSP Nowy Targ.
NOWY TARG. Szkoła Podstawowa nr 1 zaprasza mieszkańców na IV Piknik Majowy, który odbędzie się w niedzielę 17 maja. Zabawa zacznie się w samo południe na terenie szkoły. - To kolejna odsłona rodzinnego pikniku organizowanego przez szkolną społeczność. W programie przewidziano liczne występy uczniów klas 0-8, koncerty, pokazy oraz atrakcje dla dzieci i całych rodzin - zachęcają organizatorzy.
W Szkole Podstawowej nr 11 w Nowym Targu odbyło się uroczyste wręczenie nagród finalistom 47. Powiatowego Etapu Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Wydarzenie było podsumowaniem zmagań młodzieży, które odbyły się pod koniec kwietnia.
Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowym Targu po raz kolejny pokazali, że talent, praca i pasja idą u nich w parze.
NOWY TARG. "W bezpośrednim sąsiedztwie Szkoły Podstawowej nr 11 znajduje się skrzyżowanie równorzędne, które już w godzinach porannych cechuje się zwiększonym natężeniem ruchu /.../ W tym samym czasie odbywają się skumulowane zajęcia praktyczne szkół nauki jazdy" - tłumaczy Marcin Jagła. Radny wnioskuje o ograniczenia ruchu "Elek" między 7.00 a 8.00 rano.
Trwa budowa sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 11 w Nowym Targu. Obiekt ma już mury, a my mamy najnowsze zdjęcia z budowy.
RABKA ZDRÓJ. Najpierw zgoda radnych, a potem szukanie pieniędzy na budowę - Leszek Świder wyciąga wnioski z ubiegłorocznej porażki. Największa rabczańska szkoła, do której uczęszcza 350 uczniów, wciąż nie posiada przyzwoitej sali gimnastycznej.
RABKA-ZDRÓJ. Chodzi o budowę sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 1.
Przy Szkole Podstawowej nr 11 w Nowym Targu trwają prace związane z rozbudową placówki o salę gimnastyczną. Roboty budowlane sukcesywnie postępują - zapewnia urząd miasta.