Uczennice Zespołu Szkół nr 1 im. W. Orkana w Nowym Targu z nagrodami w II Ogólnopolskim Konkursie „Szmaragdowy Guzik” (zdjęcia) - podhale24.pl
Poniedziałek, 04 marca
Imieniny: Kazimierza, Łucji, Witosława
Rabka Zdrój
Clouds
Wiatr: 5.832 km/h Wilgotność: 85 %
Clouds
Wiatr: 6.048 km/h Wilgotność: 87 %
Clouds
Wiatr: 4.176 km/h Wilgotność: 84 %
Clouds
Wiatr: 4.968 km/h Wilgotność: 86 %
Clouds
Wiatr: 7.164 km/h Wilgotność: 88 %
Clouds
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 90 %
Jakość powietrza
262 %
Nowy Targ
72 %
Zakopane
192 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Dostateczna
PM 10: 131 | 262 %
Zakopane
Dobra
PM 10: 36 | 72 %
Rabka-Zdrój
Umiarkowana
PM 10: 96 | 192 %
02.04.2019, 19:41 | czytano: 2197

Uczennice Zespołu Szkół nr 1 im. W. Orkana w Nowym Targu z nagrodami w II Ogólnopolskim Konkursie „Szmaragdowy Guzik” (zdjęcia)

W Lesznie odbył się II Ogólnopolski Konkurs „Szmaragdowy Guzik”. Jury, w skład którego wchodzili wykładowcy akademiccy i projektanci mody, przyznało dziewczętom z nowotarskiego Sokoła: II miejsce w kategorii ubioru awangardowego – Natalia Kwiatkowska z kl. I MR praz III miejsce w kategorii ubioru użytkowego – Alicja Sulka z kl. IV LO. Wyróżnienie otrzymała Gabriela Tomaszewska z kl. II MR.

zdj Maksymilian Matląg
zdj Maksymilian Matląg
Uczniowie z 11 szkół min. Warszawy, Katowic, Rzeszowa, Bielska Białej, Wrocławia, Gorzowa Wielkopolskiego, Leszna i wielu innych zaprezentowali ponad 80 modeli ubioru w dwóch kategoriach: użytkowej i awangardowej. Młodzi projektanci, oprócz fantazji i niebanalnych rozwiązań, musieli w swych projektach wykazać się wiedzą historyczną, ponieważ tematem przewodnim było „Wczoraj, dziś i jutro. Współczesna interpretacja stroju historycznego”.

ZS1 w konkursie reprezentowały: Alicja Sulka z IV LO, Gabriela Tomaszewska z kl. II MR, Aleksandra Bizub z III MF, Izabela Bobek z kl. II MR, Natalia Abram z kl. III FM, Magdalena Siatkowska z kl. III FM oraz Natalia Kwiatkowska i Paulina Trojanowska z kl. I MR. Modele do konkursu projektantki wykonywały częściowo w domu lub na zajęciach praktycznych pod kierunkiem pań Bogumiły Podkanowicz i Anny Sowińskiej.

J. Fryźlewicz-Luberda/ zdj Maksymilian Matląg II MR.
Reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
UCZEŃ SOKOŁA10:36, 3 kwietnia 2019
BRAWO !!!!!!!
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas