Poniedziałek, 27 styczeń 2020, Imieniny: Angeliki, Przybysława, Ilony
Nowy Targ i okolice
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 69
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 69
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 69
Clouds
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 69
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 69
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 69
Jakość powietrza
Nowy Targ
Umiarkowana
Zakopane
Dobra
05.11.2019, 22:10 | czytano: 710

Okręg Wyborczy nr 14 wystartował!

arch. szkoły

31 października br. w Okręgu Wyborczym Nr 14 w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augustyna Suskiego w Nowym Targu zostały przeprowadzone wybory do Młodzieżowej Rady Miasta Nowy Targ.

Nad prawidłowym przebiegiem wyborów zgodnie z literą prawa i zasadami demokracji czuwał Samorząd Uczniowski, którego członkowie uczestniczyli w pracach Okręgowej Komisji Wyborczej.

O mandat radnego Młodzieżowej Rady Miasta Nowy Targ ubiegało się pięcioro kandydatów, z których największe poparcie wśród uczniów – mieszkańców Nowego Targu otrzymali:
1. Karolina Krauzowicz - kl. II Technikum Architektury Krajobrazu
2. Jan Zientara - kl. I Technikum Architektury Krajobrazu po gimnazjum

W związku z powyższym otrzymali oni mandaty radnych Młodzieżowej Rady Miasta Nowy Targ. Karolinie i Janowi gratulujemy i życzymy godnego i efektywnego reprezentowania młodzieży Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowym Targu w młodzieżowych strukturach administracji samorządowej.

ZSCKR Nowy Targ
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij