Niedziela, 27 wrzesień 2020, Imieniny: Damiana, Amadeusza, Mirabelli
Nowy Targ i okolice
Clear
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 80
Clear
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 80
Clear
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 80
Clear
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 81
Clear
Wiatr: 1.62 km/h Wilgotność: 84
Clear
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 80
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
01.05.2020, 18:37 | czytano: 2833

12 laureatów Międzyszkolnych Zawodów Matematycznych z Goszczyńskiego

arch. szkoły

12 uczniów I Liceum Ogólnokształcącego im. S. Goszczyńskiego w Nowym Targu zdobyło tytuł laureata w Międzyszkolnych Zawodach Matematycznych dla uczniów szkół ponadpodstawowych powiatów: tatrzańskiego i nowotarskiego.

Zawody zostały zorganizowane w I Liceum Ogólnokształcącym im. Oswalda Balzera w Zakopanem, a patronat nad nimi objął Wydział Matematyki Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Tytuł Laureata Międzyszkolnych Zawodów Matematycznych 2020 uzyskali:
- poziom III rozszerzony: Jakub Pilch (kl.3a), Dominik Kikla (kl.3c), Marcin Głodziak (kl.3a), Marta Chowaniec (kl.3f),
poziom II rozszerzony: Patryk Bochnak (kl.2a), Maciej Duda (kl.2a), Olga Grobarczyk (kl.2e), Krzysztof Kwak (kl.2c), Anna Sinkiewicz (kl.2e),

- poziom I rozszerzony: Maciej Brożek (1Eg), Julia Paw (kl.1a), Michał Stożek (kl.1Ag).
Uczniowie do zawodów przygotowywali się pod kierunkiem: Dyrektor Marii Kopeć, mgr Joanny Trybuły, mgr Joanny Frączek oraz mgr Krystyny Podkanowicz.

Koordynatorem zawodów z ramienia I LO była mgr Katarzyna Zbroja, która przeprowadziła wszystkie działania logistyczne związane z udziałem uczniów w zawodach.

Międzyszkolne Zawody Matematyczne cyklicznie przeprowadzane są w I Liceum Ogólnokształcącym im. Oswalda Balzera w Zakopanem. Głównym koordynatorem zawodów jest mgr Dorota Siwik-Górecka.

źródło: szkoła
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij