Środa, 08 grudnia 2021, Imieniny: Marii, Wirginii, Zenona
Nowy Targ i okolice
Clouds
-5°
Wiatr: 4.68 km/h Wilgotność: 90 %
Clouds
-5°
Wiatr: 2.988 km/h Wilgotność: 95 %
Clear
-5°
Wiatr: 5.076 km/h Wilgotność: 90 %
Clouds
-5°
Wiatr: 5.184 km/h Wilgotność: 97 %
Clouds
-6°
Wiatr: 3.204 km/h Wilgotność: 98 %
Clouds
-6°
Wiatr: 7.308 km/h Wilgotność: 90 %
alert.podhale24.pl Jesteś świadkiem zdarzenia? Masz ciekawy temat?
Daj nam znać!
22.11.2021, 11:50 | czytano: 1254

Kishinjuku - kadeci uczą się od mistrzów (zdjęcia)

arch. szkoły

W połowie listopada na zaproszenie mistrza Mariusza Błaszkiewicza, założyciela szkoły Kindai Ryu Bu Jutsu, kadeci Prywatnego LO w Nowym Targu wzięli udział w seminarium Kishinjuku.

Szkolenie odbyło się w prywatnym Dojo organizatora, w miejscowości Hebdów k. Brzeska. Program imprezy był bardzo urozmaicony. Prócz treningów Kishinjuku prowadzonych przez shihan Aleksandra Kozieła, odbyły się również treningi Jujutsu, które prowadzili: sensei Jan Nowicki, sensej Grzegorz Kobylarczyk, sensei Paweł Paryż.

Wszyscy Ci mistrzowie nadzorowali konkurencje, które organizator przewidział dla uczestników. A były to: turniej „shuriken”, czyli rzut gwiazdką ninja do celu oraz turniej „kyujutsu” czyli łucznictwo japońskie. W tych turniejach młodzież mogła walczyć o miejsca na podium, zdobywając medale. Na zakończenie seminarium ostatni trening prowadził mistrz Mariusz Błaszkiewicz, prezentując uczniom kilka technik z zakresu Aikijujutsu.

Nie obyło się również bez innych atrakcji. Na obiad była japońska zupa „ramen”, a na podwieczorek kiełbaski z grilla i pieczony kurczak. Wszystko to w świetle ogniska przed Dojo. Po kolacji kilku kroków irlandzkiego tańca nauczył uczestników sensei Paweł Paryż.


źródło: szkoła
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas