Środa, 08 grudnia 2021, Imieniny: Marii, Wirginii, Zenona
Nowy Targ i okolice
Clouds
-6°
Wiatr: 5.472 km/h Wilgotność: 92 %
Clouds
-6°
Wiatr: 3.924 km/h Wilgotność: 97 %
Clouds
-6°
Wiatr: 6.048 km/h Wilgotność: 92 %
Clouds
-5°
Wiatr: 5.184 km/h Wilgotność: 97 %
Clouds
-7°
Wiatr: 3.204 km/h Wilgotność: 98 %
Clouds
-6°
Wiatr: 7.308 km/h Wilgotność: 92 %
alert.podhale24.pl Jesteś świadkiem zdarzenia? Masz ciekawy temat?
Daj nam znać!
23.11.2021, 21:30 | czytano: 1076

Dzień Życzliwości (zdjęcia)

NOWY TARG. W Zespole Placówek Szkolno-Wychowawczo Opiekuńczych obchodzono Dzień Życzliwości. Uczniowie Szkoły Podstawowej i Szkoły Przysposabiającej do Pracy - ubrali się na żółto.

Każda klasa wysłuchała pogadanki na temat życzliwości oraz podawała przykłady z życia codziennego świadczące o życzliwości. Przygotowano drzewo życzliwości, na którym zawisły kolorowe liście. Uczniowie wpisywali na nich skojarzenia dotyczące życzliwości. Znalazły się więc tam magiczne słowa, hasła związane z pomaganiem, uśmiechem, radością, przyjaźnią, wsparciem oraz dobrymi uczynkami.

Następnie każdy wylosował „uśmiechniętą buźkę”, na której miał wpisane życzliwe zdanie (mógł je zostawić dla siebie lub podarować innym) oraz wyzwanie na nadchodzący weekend. Okaże się kto był życzliwy dla swoich bliskich i wykonał to zadanie. Dzięki życzliwym uczniom ze Szkoły Przysposabiającej do Pracy, którzy na zajęciach przygotowali ciasteczka, wszyscy mogli skosztować pysznych słodkości. Teraz szkolny korytarz zdobią drzewa życzliwości.

Życzymy wszystkim, aby na swojej drodze spotykali się z życzliwymi ludźmi, którzy chętnie podzielą się uśmiechem, dobrym słowem czy pomocną dłonią.

Organizatorami Dnia Życzliwości byli: p. Agnieszka Przetacznik, p. Natalia Bylina oraz p. Łukasz Stawiarz.

źródło: szkoła
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas