Sobota, 17 kwiecień 2021, Imieniny: Roberta, Rudolfa, Stefana
Rabka Zdrój i okolice
Clouds
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 75
Clouds
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 75
Clouds
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 75
Clouds
Wiatr: 14.832 km/h Wilgotność: 87
Clouds
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 75
Clouds
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 75
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
04.02.2010, 19:28 | czytano: 2061

"Wiatr, wypadek, ogień, woda - strażak zawsze rękę poda"...

zdj. Michał Adamowski

ZAKOPANE. Starostwo Powiatowe oraz Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Zakopanem zapraszają do udziału w XII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół specjalnych i wychowanków innych placówek wychowawczych.

Hasło konkursu brzmi: "Wiatr, wypadek, ogień, woda – strażak zawsze rękę poda".

Konkurs organizuje Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej – Szef Obrony Cywilnej Kraju za pośrednictwem Wydziałów Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego urzędów wojewódzkich. Starostwo oraz Komenda Powiatowa PSPw Zakopanem to organizatorzy konkursu na szczeblu powiatowym.

- W związku z tym prace zwycięzców eliminacji gminnych należy składać w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Zakopanem, ul. Nowotarska 45 do 26 marca br. - informuje mł. kpt. Marek Szydło, rzecznik prasowy Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Zakopanem.

Więcej informacji i regulamin konkursu dostępne są na stronie www.straz.gov.pl .

s/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij