"Polska Wieś w Europie" - awans drużyny z ZSCKR Nowy Targ do finału - podhale24.pl
Wtorek, 16 kwietnia
Imieniny: Bernadetty, Cecyliana, Kseni
Rabka Zdrój
Clouds
Wiatr: 9.396 km/h Wilgotność: 74 %
Clouds
Wiatr: 8.46 km/h Wilgotność: 82 %
Clouds
Wiatr: 9.216 km/h Wilgotność: 71 %
Clouds
Wiatr: 8.892 km/h Wilgotność: 69 %
Clouds
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 66 %
Clouds
Wiatr: 5.076 km/h Wilgotność: 76 %
Jakość powietrza
24 %
Nowy Targ
18 %
Zakopane
10 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 12 | 24 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 9 | 18 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 5 | 10 %
28.03.2024, 17:02 | czytano: 623

"Polska Wieś w Europie" - awans drużyny z ZSCKR Nowy Targ do finału

I miejsce w etapie regionalnym Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy dla Szkół Rolniczych pn. Polska wieś w Europie zajęła drużyna z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augustyna Suskiego w Nowym Targu.

arch. szkoły
arch. szkoły
Etap regionalny został przeprowadzony równolegle i w tym samym czasie w 5 regionach wyznaczonych przez Komitet Organizacyjny.

Anna Klejka z kl. IV TW, Robert Milaniak z kl. III TW i Andrzej Stękała z kl. III TA; to uczniowie z ZSCKR Nowy Targ, którzy brawurowo pokonali wszystkich przeciwników w swoim regionie. Zwyciężyli w Bielsku – Białej i awansowali do finału konkursu. W finale 10 najlepszych drużyn z całej Polski będzie odpowiadać na pytania ustne. Etap krajowy odbędzie się w dniach 18 - 19 kwietnia 2024 r.


"Polska Wieś w Europie" to Konkurs wiedzy na temat europejskiego rolnictwa dla szkół rolniczych prowadzonych i nadzorowanych przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Jego celem jest promocja wiedzy o nowoczesnym rolnictwie w Unii Europejskiej oraz o samej Unii Europejskiej. Organizatorzy konkursu: Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce oraz Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Opiekunowie konkursu: Dorota Zmarzlińska i Andrzej Marko.


źródło: ZSCKR Nowy Targ
Reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas