"Polska Wieś w Europie" - awans drużyny z ZSCKR Nowy Targ do finału - podhale24.pl
Sobota, 25 maja
Imieniny: Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny
Jabłonka
Clouds
13°
Wiatr: 5.832 km/h Wilgotność: 94 %
Clouds
13°
Wiatr: 5.184 km/h Wilgotność: 84 %
Clouds
13°
Wiatr: 5.076 km/h Wilgotność: 94 %
Clouds
13°
Wiatr: 6.228 km/h Wilgotność: 94 %
Clouds
13°
Wiatr: 8.28 km/h Wilgotność: 92 %
Clouds
Wiatr: 8.82 km/h Wilgotność: 93 %
Jakość powietrza
0 %
Nowy Targ
0 %
Zakopane
0 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
28.03.2024, 17:02 | czytano: 910

"Polska Wieś w Europie" - awans drużyny z ZSCKR Nowy Targ do finału

I miejsce w etapie regionalnym Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy dla Szkół Rolniczych pn. Polska wieś w Europie zajęła drużyna z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augustyna Suskiego w Nowym Targu.

arch. szkoły
arch. szkoły
Etap regionalny został przeprowadzony równolegle i w tym samym czasie w 5 regionach wyznaczonych przez Komitet Organizacyjny.

Anna Klejka z kl. IV TW, Robert Milaniak z kl. III TW i Andrzej Stękała z kl. III TA; to uczniowie z ZSCKR Nowy Targ, którzy brawurowo pokonali wszystkich przeciwników w swoim regionie. Zwyciężyli w Bielsku – Białej i awansowali do finału konkursu. W finale 10 najlepszych drużyn z całej Polski będzie odpowiadać na pytania ustne. Etap krajowy odbędzie się w dniach 18 - 19 kwietnia 2024 r.


"Polska Wieś w Europie" to Konkurs wiedzy na temat europejskiego rolnictwa dla szkół rolniczych prowadzonych i nadzorowanych przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Jego celem jest promocja wiedzy o nowoczesnym rolnictwie w Unii Europejskiej oraz o samej Unii Europejskiej. Organizatorzy konkursu: Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce oraz Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Opiekunowie konkursu: Dorota Zmarzlińska i Andrzej Marko.


źródło: ZSCKR Nowy Targ
Reklama
reklama
reklama
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas