Krzysztof Zanussi wśród gości „Letniej Szkoły dla ciekawskich – Żyj z pasją" (zdjęcia) - podhale24.pl
Sobota, 22 czerwca
Imieniny: Pauliny, Flawiusza, Agenora
Nowy Targ
Rain
22°
Wiatr: 5.004 km/h Wilgotność: 92 %
Rain
21°
Wiatr: 3.132 km/h Wilgotność: 90 %
Rain
22°
Wiatr: 4.068 km/h Wilgotność: 91 %
Rain
17°
Wiatr: 3.816 km/h Wilgotność: 90 %
Rain
23°
Wiatr: 13.608 km/h Wilgotność: 96 %
Rain
21°
Wiatr: 8.604 km/h Wilgotność: 95 %
Jakość powietrza
84 %
Nowy Targ
118 %
Zakopane
74 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Dobra
PM 10: 42 | 84 %
Zakopane
Dobra
PM 10: 59 | 118 %
Rabka-Zdrój
Dobra
PM 10: 37 | 74 %
28.07.2012, 10:54 | czytano: 3654

Krzysztof Zanussi wśród gości „Letniej Szkoły dla ciekawskich – Żyj z pasją" (zdjęcia)

W Zakopanem zakończyła się „Letnia Szkoła dla ciekawskich – Żyj z pasją”. Tradycyjnie punktem kulminacyjnym zajęć była debata, w której wzięli udział prowadzący oraz zaproszeni goście. W tym roku byli to Krzysztof Zanussi, Róża Thun, Janusz Tylman, Marcin Zubek, Jakub Porad, Haliny Rowicka, Jarosław Bartnicki i Józef Łuszczek.

zdj. Regina Watycha
zdj. Regina Watycha
Zaproszeni do debaty goście opowiadali na pytania młodzieży biorącej udział w warsztatach, które dotyczyły przede wszystkim pracy zawodowej i pasji w życiu prywatnym.

W ramach Letniej Szkoły odbywają się warsztaty: dziennikarskie w tym roku prowadzone były przez Roberta Bernatowicza z Polsatu i Jakuba Poradę z TVN 24, praw obywatelskich - przez Macieja Osucha i Małgorzatę Wojnarowską, psychologiczne - Bożena Krajewska, fotograficzne - Maciej Ślusarek, malarskie - Michał Bojara, biżuterii - Karina Królak, malowania na jedwabiu - Anna Ozga, florystyczne - Karolina Ładyżyńska, taneczne - Paulina Pasierbek, aktorskie - Halina Rowicka i Krzysztof Kalczyński, językowe - wolontariusze z Hiszpanii, Meksyku, Japonii, Korei, Ukrainy, USA i Litwy.

Oprócz warsztatów w czasie kolonii odbywały się wycieczki, spacery szlakami turystycznymi, dyskoteki, gry i zabawy sportowe. Warsztaty organizuje Krajowe Stowarzyszenie Pomocy Szkole z Warszawy.

rw/zdj. Regina Watycha
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas