Piątek, 21 luty 2020, Imieniny: Eleonory, Kiejstuta, Fortunata
Rabka Zdrój i okolice
Clear
-2°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 79
Clouds
-2°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 79
Clear
-2°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 79
Mist
-1°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 92
Clear
-2°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 79
Clear
-3°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 79
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo zła
Zakopane
Dostateczna
Rabka-Zdrój
Umiarkowana
20.03.2017, 16:45 | czytano: 6892

Pożar poddasza (zdjęcia)

Fot. Joanna Dziubińska

SZCZAWNICA. Przed godz. 15 na ul. Sopotnickiej wybuchł pożar. Ogień pojawił się na poddaszu jednego domów. Strażacy z OSP natychmiast udali się na miejsce zdarzenia.

Pożar szybko został ugaszony. Spaliło się ok. 6-8 m.kw. zamieszkałego poddasza. Na razie nie wiadomo co było jego wystąpienia pożaru, trwają prace nad ustaleniem przyczyny zajścia. W akcji uczestniczyli strażacy ze Szczawnicy i z Krościenka – w sumie 5 samochodów.

jd/ zdjęcia Joanna Dziubińska
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
Pietrek07:30, 21 marca 2017
Wszystkie ,,foty,, z pożarów,wypadków drogowych to głównie sprzęt strażacki,helikopter LPR.Fakt. Nieszczęścia ludzkiego nie chcemy oglądać. Tym bardziej ,,szczęśliwych,, ratowników wyposażonych w nowoczesny sprzęt.
obserwator22:12, 20 marca 2017
nie wiem co za fachowiec te foty nadesłał ale pojecia nie mam ale o czym innym chyba...
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij