Wtorek, 27 październik 2020, Imieniny: Iwony, Sabiny, Wincentego
Nowy Targ i okolice
Clouds
10°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 87
Clouds
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 87
Clouds
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 87
Clouds
14°
Wiatr: 4.824 km/h Wilgotność: 70
Clouds
10°
Wiatr: 9.18 km/h Wilgotność: 82
Clouds
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 87
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
19.08.2017, 18:00 | czytano: 4518

Czy skończy się udręka kierowców i mieszkańców?

Radni Gminy Poronin obawiają się, że 31 sierpnia nie zakończy się udręka kierowców i mieszkańców ul. Kasprowicza. Obecnie ulica przechodzi remont, a ruch na niej sterowany jest ręcznie lub przy pomocy sygnalizacji świetlnej.

Zmiana organizacji ruchu związana jest z budową węzła tatrzańskiego w Poroninie. Chodzi o skrzyżowanie, które znajduje się w granicach powstającego właśnie węzła tatrzańskiego, czyli ul. Kasprowicza z zakopianką. Ruch wahadłowy obowiązywać ma tutaj do 31 sierpnia.

Obecnie w tym miejscu poszerzana jest droga. Powstać ma dodatkowy pas ruchu i lewoskręt w kierunku ul. Kasprowicza.

Radny Marek Wójcik dopytywał podczas ostatniej sesji, czy termin zakończenia robót nie jest zagrożony: – Mieszkańcy Kasprowicza pytają, czy we wrześniu z ich ulicy będzie można wreszcie wyjechać na zakopiankę.

Wójt Poronina Bronisław Stoch przekonuje, że na razie wszystkie prace postępują terminowo i nie ma podstaw do obaw, aby ten odcinek nie został oddany w planowanym terminie.

- Zasięgnę jeszcze informacji w tej sprawie i będę chciał, żeby firma jasno się określiła, co do zakończenia robót na skrzyżowaniu Kasprowicza i zakopianki – powiedział wójt.

js/
najnowsze informacje
komentarze
Wojtek18:50, 19 sierpnia 2017
A mostek na Biołym Dunajcu, o zgrozo Wójcie, że jesce nie wywieźli wójta na tockach, pozbawiając go nieudacznego rządzenia.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij