Czwartek, 29 październik 2020, Imieniny: Euzebii, Wiloletty, Narcyza
Rabka Zdrój i okolice
Rain
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 87
Clouds
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 87
Clouds
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 87
Rain
Wiatr: 9.648 km/h Wilgotność: 89
Rain
Wiatr: 3.204 km/h Wilgotność: 82
Rain
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 87
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
02.09.2017, 21:32 | czytano: 2398

Kolejne utrudnienia na zakopiance. W Białym Dunajcu wyremontują dwa mosty

W poniedziałek i wtorek wprowadzone zostaną utrudnienia na zakopiance w Białym Dunajcu. W związku z budową dwóch małych mostów, ruch samochodowy zostanie przekierowany na mosty objazdowe.

Pocieszeniem jest fakt, że ruch na obu mostach będzie dwukierunkowy. W poniedziałek kierowcy pojadą objazdem przez tymczasowy most na potoku Florynów, a we wtorek na przeprawę przez potok Syposów.

oprac. r/ źródło: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad
najnowsze informacje
komentarze
świadomość ponad wszystko12:21, 3 września 2017
@...To znaczy ,ze lepiej miesiącami wszyscy począwszy od mieszkańców po stojących w korkach mają wdychać spaliny i zatruwać organizmy , niż szybko wykonać zadanie i spływać , tak jak to robi się na całym rozumnym, świecie , tylko my Polacy tego nie potrafimy. Istotnie słuszne rozumowanie zaściankowe .Koszty są ważniejsze niż zdrowie ludzi. Zresztą mieszkańcy sami zgotowali sobie ten los blokując przez lata modernizację zakopianki/Poronin, Biały Dunajec szczególnie /
...09:44, 3 września 2017
@gazda zgalicowej grapy
Bo byłby zament i płacz mieszkańców, że się tłuką po nocach to raz. Dwa praca w nocy generuje wysokie koszty i zaś byłby lament dlaczego tak drogo.
2809:09, 3 września 2017
Najlepiej zwalic wszystkie te mosty i bendzie spokoj.
gazda zgalicowej grapy09:08, 3 września 2017
Ta niby dyrekcja okręgowa w Krakowie , to zatrudnia samych bezmózgowców. mało ,że wszystko robi w sezonie wakacyjnym , robi od godziny 7- 17 , to równocześnie blokuje remontami wszystkie drogi alternatywne . Goście , a dlaczego nie pracujecie na trzy zmiany , by skrócić ten cały proces. Bezmózgowie , a minister powinien was wszystkich wywalić na zbity pysk. Jest tylu bezrobotnych , to mas z czego wybierać. Po drugie kiedy zaczniecie remont głównego zawalidrogi- mostu w Białym D.?Wszyscy nadal jedynie obiecują , począwszy od starosty tatrzańskiego , a korki jak stoją to stoją .
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij