220 osób bawiło się na Balu u Starosty Nowotarskiego (zobacz zdjęcia) - podhale24.pl
Środa, 21 lutego
Imieniny: Eleonory, Kiejstuta, Fortunata
Jabłonka
Clouds
Wiatr: 14.22 km/h Wilgotność: 70 %
-
brak pomiaru
Clouds
Wiatr: 12.312 km/h Wilgotność: 64 %
-
brak pomiaru
Clouds
10°
Wiatr: 7.092 km/h Wilgotność: 55 %
Clouds
Wiatr: 8.172 km/h Wilgotność: 72 %
Jakość powietrza
38 %
Nowy Targ
14 %
Zakopane
12 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 19 | 38 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 7 | 14 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 6 | 12 %
17.02.2009, 13:27 | czytano: 16981

220 osób bawiło się na Balu u Starosty Nowotarskiego (zobacz zdjęcia)

NOWY TARG. 20 tysięcy złotych, które zostaną przekazane na rozbudowę ośrodka dla osób upośledzonych umysłowo w Jabłonce "Barka", udało się zebrać podczas charytatywnego "Balu u Starosty", który odbył się w restauracji "Góralsko strawa".

www.nowotarski.pl
www.nowotarski.pl
Na balu bawili się samorządowcy z powiatu, gmin, przedsiębiorcy, pracownicy szpitala, urzędu starostwa oraz liczni inni goście, w tym delegacja z zaprzyjaźnionego Powiatu Kościerskiego na Kaszubach. Gościom przygrywała kapela góralska oraz zespołów "Markowska Band" z Krakowa.

Podczas zabawy odbyła się licytacja prac podarowanych przez podhalańskich artystów. Dochód z aukcji wyniósł 20 tysięcy złotych.2,5 tysiąca złotych ze sprzedaży kotylionów uzyskało nowotarskie stowarzyszenie "Powroty".

Bal zorganizowało Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu. - Składamy podziękowania dla wszystkich uczestników aukcji, którzy przez swój udział w licytacji wsparli finansowo "Barkę" oraz dla darczyńców - podhalańskich artystów, którzy ofiarowali swoje prace na aukcję - mówi Tadeusz Watycha, szef centrum. Z kolei organizatorom podziękowania składa Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym koło w Jabłonce.

r/

Zdjęcia
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
Babiorz16:16, 15 lutego 2024
Tak bawić to oni sie Uniejo za kasę z mandatów co ludziom dawajo po 1000 zł za nie zarejestrowanie auta ! Wstyd !
roman16:49, 14 lutego 2024
Starosta juz dawno powinien wylecieć za powiatowy zarząd dróg.Szantażowani przedsiębiorcy przez sk... z zarządu ciągani sa teraz po sadach i prokuratorach a pan starosta bawi sie w najlepszy,bo przecież nic nie wiedział.W wyborach wybierzemy im ptaszki
obywatel x09:02, 27 lutego 2009
Oni się nie bawią za swoje pieniądze tylko za nasze (z naszych podatków). A ta pokazówka ma udowodnić jacy oni są dobrzy i potrzebni. Wolałbym widzieć pozytywne efekty ich pracy, a nie kolosalne zadłużenie starostwa. To towarzystwo wzajemnej adoracji nie zwiedzie mnie swoją niby dobrocią.
???21:40, 26 lutego 2009
??? Ludzie bawią się za wlasne pieniądze i jeszcze w tym czasie potrafią uzbierać 20 tysięcy na cel charytatywny... Jak to może komuś przeszkadzać? Ten Nowy Targ zupełnie już zwariował....
^--^13:01, 26 lutego 2009
Rams wybrukował Rynek -do tej pory korzystamy. Raut odbywał się w Ratuszu- paluszki i lampka wina. To jest klasa - naszym z miasta i powiatu daleko do takich standartów.
Bałęza11:24, 26 lutego 2009
Na pewno na nich nie zagłosuję. Wstrzymują operaty na Bałęzowym. Jachymiak działa na szkode miasta i mieszkańców. Wiem co mówię bo mam na Bałęzowym dzaiłki. Starostowie lecą w kulki. Przez nich odwleka się cała inwestycja na Bałęzowym i ludzie nie moga dostać swoich pieniędzy. Dalej będziemy się gnietli w korkach. Niech p. Jachymiak dba o sprawy powiatu, a nie wtyka nosa w sprawy basenu w mieście.
obywatel x21:20, 25 lutego 2009
Moja odpowiedź dla niejakiego 135. Pewnie urzędnik powiatu.
Kiedy 1 stycznia 1999 roku weszła w życie reforma wprowadzająca trzystopniowy samorząd, obiecywano że będzie tylko lepiej. Z perspektywy 10 lat wygląda, że nie jest lepiej, tylko inaczej. Podstawowym ogniwem samorządu w Polsce jest gmina. Gmina odpowiada za organizację życia na najniższym poziomie. Przedszkola, szkoły podstawowe i gimnazja, opieka zdrowotna, transport publiczny, lokale komunalne, wywóz śmieci, odśnieżanie, zieleń miejska i wiele innych.
Najbardziej poronionym tworem, który powstał w wyniku ostatniej reformy są powiaty. W zasadzie nie ma żadnych logicznych przesłanek dla ich istnienia poza przywiązaniem do przedwojennej tradycji. Tyle że przed wojną starosta był urzędnikiem państwowym a nie samorządowym.
Powiaty w teorii powinny uzupełniać i koordynować działalność gmin. Organizować specjalistyczną opiekę medyczną, szkolnictwo ponadgimnazjalne, rejestrować samochody, wydawać prawa jazdy, utrzymywać w dobrym stanie drogi powiatowe, prowadzić urzędy pracy. Wszystkie te zadania, bez uszczerbku dla jakości realizacji mogły być rozdzielone pomiędzy gminy, zwłaszcza że ustawodawca nie wymyślił sposobu na sprawne finansowanie powiatów.
Przestaliśmy zwracać uwagę na to co dzieje się w naszym otoczeniu w samorządzie a tam najczęściej podejmowane są decyzje, które mają wpływ na jakość naszego życia. Na naszą przyszłość i przyszłość naszych dzieci.
Te żałosne próby pokazania jacy to nasi samorządowcy są dobrzy bo zebrali coś tam, coś tam tylko źle o nich świadczy. Przecież każdy kto pracuje, wie ile przychodzi do firm wolnotariuszy. I prezesi firm robią przelewy na różne cele. Pracownicy też przekazują skromne pieniądze na pomoc dla słabszych. Ale kto o tym wie. Tylko my. Jakby to policzyć to nie są jakieś 20tys. lecz dużo więcej. Tylko ci skromni ludzie pracy nie mają czasu aby zajmować się promowaniem jacy są dobrzy, tylko to robią.
Nie dajcie się zwieść tanią reklamą (20tys. za dobry wizerunek) tylko popatrzcie w koło co dla nas zrobili. Zanim wrzucimy głos do urny zastanówmy się, komu naszą i naszych dzieci przyszłość chcemy powierzyć.
Balowicz08:10, 22 lutego 2009
Nie porównujcie balu u starosty do rautu u burmistrza bo to niestosowne. Za wstęp na bal każy płacił sobie 200 złotych od osoby. Raut zaś był był robiony za pieniądze z budżetu miasta. Na bal mógł pójść każdy kto kupił bilet za te 200 złotych zaś na raut byli zapraszani wybrani ludzie. Według jakiego klucza, jakich kryteriów tego nikt nie wie. Co do faktu iż pracownicy płacili połowę ceny a połowę dopłacał im fundusz socjalny to co w tym dziwnego ? O przeznaczeniu funduszu socjalnego decyduje komisja złożona z pracowników a nie szefostwo zakładu pracy czy instytucji, zatem jeśli komisja zgodziła się na takie dofinansowanie to jest to ok. Poza tym o ile mi wiadomo to z dofinansowania z fumduszu socjalnego nie korzystali i zapłacili za wstęp w całości starostowie. A co do kwoty jaką uzbierano licytując różne prace - zebrano kwotę na dobry cel. Pytam się zatem tych wszystkich którzy wylali na tym forum pomyje na pomysłodawców i uczestników tej imprezy - Dlaczego ?! O co wam chodzi ?! Wytłumaczcie mnie który zapłacił za wstęp, zapłacił kilkaset złotych za licytację co ja złego zrobiłem uczestnicząc w tym balu ?!
nina09:05, 21 lutego 2009
ale cyrki!! to poprostu smieszne co sie w tak dużej jednostce oświatowej ja starostwo bal, i przykre ze takie słabe dochody!!! nie dali by się ośmieszać, jestem uczestnikiem corocznego balu charytatywnego w Jabłonce i przyro stwierdzić ale dochody z tego balu są naprawde wiele wyższe. Więc może tak bez zaproszeń a bogatsi przyjdą!!!!
czyny nie cuda22:11, 20 lutego 2009
listę opublikowac tych co za nasze pieniądze balowali. skoro starosta kazał ludziom ze starostwa ratowac imprezę i zapłacił za ten bal z funduszu socjalnego ludziom nalaeży się informacja, a na podhale 24 ankieta czy uważasz że zabawy urzędników finansowane w dobie kryzysu za pieniądze podatnika są na miejscu: tak,nie, nie wiem
aba18:03, 20 lutego 2009
Impreza podrzędna, to ceny i zyski skąpe !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
I to miał być bal na cele CARYTATYWNE ???????
ZYX07:52, 20 lutego 2009
XYZ - widzę, że na tych 10 przykazaniach kończysz, a przykazania miłości już nie uznajesz nazywając ludzi debilami, co w sumie można podciągnąć pod złamanie ósmego przykazania/
XYZ20:10, 19 lutego 2009
135-jeśli masz klapy na oczach i ograniczoe horyzonty to będziesz wierzył w to, co jeden debil z drugim debilem wymslili, zeby obrzydzić i utrudnić ludziom życie.Ja wierzę tylko w 10 przykazan - reszta to jeden wielki szajs. Be happy /.../. Urzedniku - tak brzmi lepiej i jak dostojnie
mieszczankka19:52, 19 lutego 2009
a tam, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.... jakbym pracowała w Starostwie to chetnie bym sie przeszła na popijawe ze znajomymi z pracy, wielkie mecje...
Serce17:36, 19 lutego 2009
Wiesz, ujek i inni szydercy, to możę ty się nie zapisuj na ten bal u starosty na 2010 tylko normalnie wpłać przynajmniej pół stówki na konto Barki które podałem niżej.
ujek16:02, 19 lutego 2009
Chciałem się zapisać na Bal u Starosty za rok - tj. w 2010 r.
NIESTETY NIE MA JUŻ MIEJSC
duża franca16:01, 19 lutego 2009
Burmistrz zebrał na raucie -0 zł (zero złotych)
Burmistrz uzył telefonu do przyjaciela
Burmistrz JEST WIELKI - dla swojego dworu.
13515:01, 19 lutego 2009
Obywatel X i mala franca powinni najpierw sobie poczytać ustawy o samorządach, żeby wiedzieć kto ma jakie zadania, a potem zastanowić się czy można wcielić służby powiatowe dol urzędu miasta, ale wątpię czy zrozumieją
czysta kpina13:20, 19 lutego 2009
Pewnie sie najedli i troszke im w brzuszki pójdzie :-D
Dla zdrowia i poprawy formy niech teraz wezmą łopaty i odśnieża ulice w Nowym Targu
Oczywiście charytatywnie ;-)
Homo S13:07, 19 lutego 2009
Jakby ktoś chciał wiedzieć co miał na myśli prof.Tischner pisząc o Homo Sovieticus, niech przeczyta poniższe komentarze...
fala oceanu13:02, 19 lutego 2009
Zawsze się pretekst znajdzie i okazja żeby się zabawić
Monotonną swoją pracę muszą jakoś urozmaicić.
Tak to jest jest jak codziennie się robi sie to samo!
ubojnik12:53, 19 lutego 2009
Puenta z tego balu jest taka
"Nie oderwiesz od koryta żadnego prosiaka"
poetka12:49, 19 lutego 2009
Skończą się władzy zabawy i wygłupy
Kiedy kryzyz i bieda zaglądnie im do d**y
Skończy darmowa jazda
Na piechote bedzie musiał zapierniczać jeden i drugi gazda.
Skończą sie luksusy.
Przez telefon darmowe gadania i inene pokusy.
nerka11:25, 19 lutego 2009
Dostaje lakserki z nerwów gdy czytam takiego rodzaju artykuły.
Komu to jest potrzebne czytać?
Tylko i wyłącznie urzędasom , którzy byli na tym balu , żeby później mogli się tylko pochwalić w jakich to modnych kreacjach byli
mała franca11:10, 19 lutego 2009
obywatel x zgadzam sie z Tobą
lubelia07:38, 19 lutego 2009
Do symapatyka
"zwłaszcza marnie zarabiajacych urzędników" - ????
no np. pan starosta i wice st to faktycznie marnie zarabiają...
Ciekawe ilu by było chętnych do władzy jakby po 800 zł/ miesiąc dostawali? myślę że wtedy niewielu z nich stać by było na imprezę za 200 zł...
podatnicy22:41, 18 lutego 2009
Jeśli to prawda to w ramach dostępu do rejestrów publicznych domagamy się opublikowania listy urzędników co się bawili za pieniądze podatnika może redakcja wystąpi do powiatu w naszym imieniu jak już wcześniej czyniła
liczykrupa21:20, 18 lutego 2009
Ci co byli piszą, że nie za nasze jedli i pili. A ponoć starosta żeby ratować imprezę wysłał na bal swoich urzędników i dopłacił im z funduszu socjalnego. Czyli jednak za nasze!
XYZ21:13, 18 lutego 2009
Czy ktoś policzył ile mamy urzędników, którzy nic innego nie robią, tylko zatruwają nam zycie? Miasto, powiat, gmina plus zusy, sanepidy i inne cholery. Codzinnie mnoży sie ten pasożytniczy byt. Dodajcie do tego wszystkiego -ha, ha,ha - ''SAMORZADOWCOW" a wyjdzie niezła trzoda do wykarmienia. Co my z ich pracy mamy? Ano g.... mamy.Czy my moglibyśmy bez nich żyć? Ano moglibyśmy! Więc po jaką cholerę ich utrzymujemy? Niedługo potrzebny będzie specjalny papier z Wydziału Ochrony Srodowiska, który pozwoli ci pie*dzieć w swoim własnym domu. Z szaflikarzami jakoś nie daja rady.
obywatel x20:17, 18 lutego 2009
Utrzymywanie dublujących się urzędników jest zbędne
Zlikwidować powiat , a nie robić jakieś bzdurne imprezy. Starostwo w Nowym Targu jest niepotrzebne i powinno być jak najszybciej zlikwidowane, a wydziały przenieść do urzędu miasta. Co z tego że zebrali 20 tys. A ile pasożyty kosztują rocznie. Od kilku miesięcy na stronie starostwa nic nie można się dowiedzieć. Ciągle w budowie. Czekam na podsumowanie roku 2008. Czy ogromne zadłużenie zmniejsza się czy nie.
ziem19:58, 18 lutego 2009
ziem do ziema. Podszywasz się bratko pod mój nick, jest to nieuczciwe.mój komentarz - tylko 17.02.2009 godzina 17.33. Reszta ziem nie jest moje. czy ktoś nad tym czuwa?
Serce19:20, 18 lutego 2009
Polskie Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Jabłonce ul. Tetmajera 4 34-480 Jabłonka Orawska Nr konta.
498 798 000 2 000 0000 164 92 0001 Ludzie dobrego serca wpłacajcie!
sympatyk 18:51, 18 lutego 2009
Bal u Starosty to wydarzenie w Powiecie.Uczestniczyli w nim ludzie wielu profesji: m.in przedsiębiorcy,urzędnicy,szeregowi pracownicy wielu firm.Wszystkich łaczył jeden cel-chcieli poprzez wykupienie biletu wstepu oraz udział w aukcji wspomóc "Barkę" w Jablonce.Dziekujemy Wam.Dziwie sie wszystkim krytykantom bo żaden z was palcem nie kiwnął aby nam pomóc a tych którzy nas wspomogli (zwłaszcza marnie zarabiajacych urzędników) opluwacie i ośmieszacie.
Kangur17:52, 18 lutego 2009
Ha, mieszczka - głos rozsądku od razu wpakowana do urzędu jako pracownik. Hi, hi. Mieszczko, dla przyjaciół "Piranio" - pozdrawiam i popieram. Mądrale - gustujące w wydawaniu cudzych pieniędzy i zaglądający innym do skarpetki - załatwiła was. Zapewniam, że mieszczka nie pracuje w budżetówce.
Poza tym - organizowanie tego balu jest i tak sensowniejszym pomysłem niż na przykład te wszystkie biesiady i dni powiatu, na których bawią się jedynie urzędnicy. Tu przynajmniej musięli zapłacić za wstęp. I to jest w porządku.
nawigacja16:55, 18 lutego 2009
Normalnie jak w cyrku
Same clowny
soodweel16:53, 18 lutego 2009
Gdzie tu k..... sprawiedliwość?
flota16:49, 18 lutego 2009
Zgadzam sie z "mała franca"
Za dużo mają przywilejów
Za dużo oni nas kosztują
mała franca16:37, 18 lutego 2009
mieszczka
chyba masz zeza!!!!!!!!!
Obrończyni uciśnionych się znalazła
polomarket16:33, 18 lutego 2009
mieszczka widac że pracujesz w któryms z urzedów w nt :)
mieszczka16:28, 18 lutego 2009
<><>><>>><><>, mała franco i ertttty - odpowiem Wam gromadnie bo jesteście ...jedną i tą samą osobą -
wypłatę biorą za pracę jaką wykonują - skoro robią ją źle - to złóż skargę na nich, spowoduj, że wylecą z roboty - a póki co to płacimy budżetówce bo takie są zasady. Za zarobione pieniądze orgnanizują sobie imprezę i chwała im za to. A jeszcze większa - za charytatywny charakter imprezy. Skoro tak Wam wadzi, że się bawią - to sami coś zróbcie. I przestań frustracie-trolu udawać, że jest Was kilku. Piszesz pod różnymi nickami I WYDAJE CI SIĘ, ŻE TEGO NIE WIDAĆ?
Co to za mianiera - zaglądania do cudzego portfela? Ty będziesz dziecino mówić innym na co mają wydać wypłatę? Pomyśl jaki jesteś żałosny. Chciałbyś dyktować innym co mają zrobić ze swoimi pieniędzmi? To ta sama zasada co przy wycinaniu MOJEGO drzewa z MOJEJ posesji. Dość głupoty.
syfilis16:26, 18 lutego 2009
Jakie oni mają zarobki ...Nic tylko się to podwyższa a za co?
Ja musze rok zapierniczać za tą sumę co ini dostaną w miesiąc!!!
Kryzys im nie grozi i nieobchodzi ich to że ludzi się wywala na bruk!!!
Szczyt obłudy!!
mała franca16:18, 18 lutego 2009
Koszt zorganizowania tego balu był znacznie większy od zebranych funduszy
Paradoks?
mieszczka a kto utrzymuje władze starostwa i urzedu miasta?
My podatnicy.
Koszt wycieczek dopłaca w 50%( a nawet w 100% )państwo czyli my.
Służbowe komórki i koszty ich rozmów idzie z naszych kieszeni!!
Niech pełnią funkcje charytatywnie to wtedy zobaczymy ilu by sie odważyło
Boks16:17, 18 lutego 2009
Proszę o podanie nr konta " Barki ".
Wszystkich,którzy uznali,że mało pieniędzy na balu zostało zebrane zachęcam do wpłacania na nie pieniążków.Buroki !!!.
ertttty16:10, 18 lutego 2009
mieszczka co za swoje?
Raczej za moje podatki!!!
To ja utrzymuje tych nierobów!!
mieszczka16:06, 18 lutego 2009
Za swoje jeźdżą, za swoje się bawią i swoją kasę wydają na co chcą - co
Wam do tego? Żal pupke ściska, że trzeba było wydać 200 zł żeby na impreze się załapać?
I dobrze.
<><>><>>><><>16:04, 18 lutego 2009
Ogromne pensje za nic!!!
Na Wycieczki co roku jeżdzą
Mało im !!
No to bal zorganizowac trzeba , żeby sie odprężyć.
szakal15:53, 18 lutego 2009
Nie dość że g*** robią to jeszcze tylko imprezowanie w głowie..
sss15:50, 18 lutego 2009
Ci się tylko bawić i bawić
:(
e_urzednik14:56, 18 lutego 2009
a ja słyszałem ze bilety dla urzędników starostwa były po 100 zł, ale jeśli starostwo nie dopłacało i jeszcze zebrano 20 tys zł to więcej takich imprez
XYZ13:50, 18 lutego 2009
Mądry i szlachetny " URZEDNICZYNO" W ramach tzw. spontanicznej i oddolnej działalności powstała FALA. Ludzie się zaangażowli [ również finansowo] dla dobra ogólu. Jeżdzili za ''swoje'', uczyli się, analzowali I CO? Ano wielkie g..............! Bo na ich drodze stanąłeś TY - WREDNY URZEDNIK i zaraz; przepisy, paragrafy i szu, szu. Na Marsa z WAMI - precz, zniknij, przepadnij samorządowcu z urzednikiem do kupy. A kysz!
Xdc13:29, 18 lutego 2009
Ten bal to jedna wielka pokazówka !
Xdc13:10, 18 lutego 2009
do użytkownika "balowicz" powiem tak nie udawaj inteligenta na forum bo obrażać na forum to każdy leszcz umie taki jak w/w.
Krakers12:56, 18 lutego 2009
Jasne, ładnie uroczo.
Każdy, który narzeka, że mało niech się sam dorzuci. Kiedy wy krytykanci podaliście komuś ostatnio pomocną dłoń?
Dla słabych z matematyki krótkie info, że wychodzi 90 zł na cele charytatywne od osoby będącej na balu.
Słabo umiejącym czytać też przypominam, że goście za bal płacili z włąsnej kasy a nie z pieniędzy podatników.
Lać szambo na innych tak dla zasady to każdy potrafi a pomagać innym to już gorzej....
Urzędnik12:40, 18 lutego 2009
Do Nowotarżanina i XYZ
Mam pytanie skąd wiecie tak precyzyjnie ile to alkoholu zostało spożyte na balu- liczyliście butelki? No jak już siedzieliście pod Steskalem to trza było przyjść i coś wylicytować na rzecz organizacji pozarządowej. A jeżeli chodzi o obrażanie urzędników- jesteśmy tak samo ludźmi jak wy- różnymi. Jedni pracują lepiej jedni gorzej. Ale niestety aktywności obywateli też jakoś w powiecie nowotarskim nie widać- mała ilość organizacji pozarządowych na tle innych powiatów Małopolski, słabość organizacyjna (niewiele inicjatyw, jeszcze mniej pieniędzy pozyskanych z UE) świadczy o tym, że ludzi którzy chcą wykorzystać możliwości stworzone dla organizacji pozarządowych i robić coś w sferze społecznej jest bardzo niewielu. Każdy z Was piszących tutaj te krytyki mógłby założyć Stowarzyszenie, Fundację i działać na rzecz potrzebujących. Co więcej środki na to są do wzięcia ale w chwili obecnej jesteśmy określani na tym polu aktywności jako Biała Plama w województwie małopolskim.
Pozdrawiam więc ludzi z inicjatywą, a tym co piszą te żenujące komentarze polecam rachunek sumienia
matka12:25, 18 lutego 2009
A ja na balu byłam (bo bilecik sobie i chłopu mojemu kupiłam) i jeszcze fajny obrazek wylicytowałam, co mi dało satysfakcję, że choć tak mogę się dołożyć do inicjatywy budowy Barki.Reasumując uznaję walentynki za udane- a Szanownym Państwu- sfrustrowanym i wiecznie niezadowolonym oczywiście ciężko pracującym Nieurzędnikom polecam, żeby również na miarę swoich możliwości zrobili dla siebie coś przyjemnego i dla kogoś coś pożytecznego to może poczują się lepiej i przestaną tak stronniczo atakować wszelkie podejmowane przez innych inicjatywy.
ziem12:04, 18 lutego 2009
Najważniejsza RZECZ - NIE BYŁO TELEFONU od przyjaciela
ziem12:01, 18 lutego 2009
Urząd Miasta jak widać jest instytucją NIEPOTRZEBNĄ. Poznałem zakres prac i działań czlonka zarządu z okolic Kroscienka i widzę potrzebę jego bycia.
Kajko10:55, 18 lutego 2009
Nadworny fotograf nie dostał dyspensy od J.W. MF na sesje zdjęciową :o)
Nie widzę powodu do krytyki balu, ile zebrali to zebrali, za swoje poszli, wolno im.
1234510:55, 18 lutego 2009
Fajne te trzy na 3 zdjęciu
XYZ10:49, 18 lutego 2009
Zebrana suma zwliła mnie z nóg - leżę i nie mogę się podnieść. Ale jest nadzieja, że zadowolone z siebie URZEDASY pili zdrowie dzieci z Jablonki i sądzac po ilości spożytego alkoholu dzieciom zdrowie w tym roku dopisywać będzie.
WSZYSCY URZEDNICY DO BUDY I Z NIEJ NIE WYPELZJCIE. NIGDY.
to prawdziwa ja10:12, 18 lutego 2009
we wszystich komentarzach tylko krytyka, wyśmiewanie i nic więcej... zebrali tyle pieniędzy ile mogli, wy nie dołożyliście ani grosza do tej sumy a macie najwięcej do gadania. Bardzo dobrze że taki bal się odbył, że jakaś kwota została zebrana i co najważniejsze zostanie przekazana na szczytny cel. Najlepiej to siedziec w domu schowanym za jakimś nickiem i krytykować, że śniegu za dużo spadło, że mało kasy nazbierane... jak nie pasuje to łopata w dłoń i jazda. Pozdrawiam normalnych ludzi :)
nowotarżanin09:08, 18 lutego 2009
bal kosztował pewnie ze 40 ... no jest się czym chwalić. Takich mamy pasożytów w starostwie... mogli kase zamiast na bal od razu dać na pomoc... pijaki
kwiatek08:50, 18 lutego 2009
skoro starostwo jest niepotrzebne, to ciekawe gdzie pójdziesz "ziem" żeby załatwić prawo jazdy albo wypis z ewidencji gruntów. Poczytaj sobie zanim napiszesz bzdury.
lubelia08:27, 18 lutego 2009
20 tys. ? trochę cieniutko jak na 220 uczestników..
ZOMO22:20, 17 lutego 2009
ORMO też dopisało
O!22:17, 17 lutego 2009
XDC dla twojej informacji wszyscy imprezowicze sami pokryli koszt zabawy, ponieważ aby się bawić, trzeba było kupić słony bilecik. Każdy mógł iść...jak go było stać. Trzeba było czytać uważnie gazety, były wzmianki o bilecikach i cenach...
tutejsza22:04, 17 lutego 2009
Jak na 220 uczestników to te marne 20 tyś. to chyba kpina. Nie ma się czym chwalić.
Andrzej21:23, 17 lutego 2009
To rzeczywiście jest się czym chwalić.Zebrana suma powala z nóg.Średnio wychodzi po 90 zł z haczykiem na osobę.A ile kosztował bal?hmm...porażka
organizator19:43, 17 lutego 2009
wszystko co do grosza zapłacili uczestnicy, podatnika ten bal nic nie kosztował, wręcz przeciwnie, jeszcze cos na cel społeczny przekazano
balowiczka19:32, 17 lutego 2009
Każdy płacił za swój bilet i każdy taki bilet mógł sobie kupić,oczywiście najwięcej mają do powiedzenia Ci,którym szkoda wydać parę złotych na cele charytatywne...
Optymista19:31, 17 lutego 2009
Burmistrzów oczywiście nie było, za bal każdy uczestnik płacił po dwie stówy i jeszcze dodatkowo zebrano jak widać sporą sumkę na szczytny cel.Tak że ten bal bardzo się różnił od słynnego balu u burmistrza który został ufundowany z naszych podatników pieniędzy.
normalny19:22, 17 lutego 2009
220 znakomitych, wspaniałych gości i 20 tys. zł. Wstyd ! Gdyby chociaż zdjęcia były profesjonalne to można by było zobaczyć tych wielkich " darczyńców ". Ale zdjęcia też wstyd.
Jożin z bażin.....19:22, 17 lutego 2009
Taaaaa szlachta się bawi a my k****** musimy chodzić po ŚWIETNIE odśnieżonych ulicach.... Oby tak dalej. Może teraz jak już pan burmistrz i pan starosta zorganizowali bale to się obaj chwycą solidarnie łopat i odśnieżą nasze kochane miasteczko. Szkoda słów na tych ludzi....
Kaziu19:02, 17 lutego 2009
Szanowny Xdc jeżeli kupiłeś bilet wstępu i poszedłeś na bal to dlaczego teraz narzekasz ,ze zabawa odbyła sie na Twój koszt.Tak to już jest ,że kupujący bilet wstępu płacą za usługę.Można było nie iść ,siedzieć w domu ,a teraz nie narzekać,że to na Twój koszt.
Krzysztof Kiciński18:48, 17 lutego 2009
Fajna zabawa, żałuję, że nie mogłem być.Na Podhalu potraficie się bawić. Gratulacje!!!!!!
abi18:48, 17 lutego 2009
żałosne podskoki, niejedna kiecka + gajer mieścily sie w cenie 20 tys. żenada...
Balowicz18:46, 17 lutego 2009
A czyj?
balowicz17:40, 17 lutego 2009
Xdc - wyobraź sobie w swym małym móżdżku, że to za swoje, czyli za 200 zł od osoby. Tyle kosztował bilet, z którego mogłeś również skorzystać bo każdy, kto miał na to ochotę mógł wziąć udział w Balu Starosty. Formuła całkowicie otwarta z celem szczytnym. Było super !

Wojtek c - niestety nie byli. I to niezbyt świadczy o nich samych. Jak widać nie są w stanie wyjść poza swoje kompleksy i wydmuchane ansy miasto-starostwo. Tak trzymać panowie a daleko zajdziecie.
ros17:32, 17 lutego 2009
Xdc nie martw się ile to kosztowało, ponieważ każdy gość zapłacił za bilet 200 zł /od osoby/, Burmistrza ani przedstawiciela miasta nie było ...
magda16:59, 17 lutego 2009
No to jest się czym pochwalić.Zebrana suma zwala z nóg. Wychodzi po 90 zł z haczykiem na osobę.A koszt imprezy...hmmm porażka
ziem16:33, 17 lutego 2009
Fakt, że burmistrz podobno nie przedstawił kosztów własnego balu, jednakże to akurat mogę przełknąć.Urząd Miasta jest instytucją potrzebną. W przeciwieństwie do Starostwa. Zupełnie niepotrzebna instytucja, nikomu, oprócz nich samych.Towarzystwo wzajemnej adoracji, sami kolesie za nasze pieniądze. Jak może niepotrzebny członek Zarządu Powiatu z okolic Krościenka pobierać ok. 8 tys. złotych. Skandal. Bez czci i honoru. W związku z tym , bal charytatywny to jest również farsa. Proszę, aby starosta publicznie przedstawił koszty z tym związane. Zebrano bardzo śmieszną kwotę, należy wierzyć,że ta śmieszna kwota będzie należycie spożytkowana. Hej.
Ad.Xdc16:22, 17 lutego 2009
Hmmm? Szukaj gdzie indziej. Na balu obowiązywały zaproszenia - 200 zł. od osoby. Mogłeś sobie kupić w Powiatowym Centrum Kultury.
Wojtek c15:22, 17 lutego 2009
A Burmistrzowie byli ? Oby ta nauka nie poszła w las
Xdc14:26, 17 lutego 2009
Zebrano tyle i tyle a ile kosztowało zorganizowanie takiego balu Hmmm? Zabawa na nasz koszt!
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas