Wpadł w poślizg na śliskiej drodze i skosił płot - podhale24.pl
Czarny Dunajec
Clouds
21°C
Clouds
21°C
Clouds
21°C
Clouds
22°C
Clouds
21°C
Clouds
19°C
Jakość powietrza
Nowy Targ
Zakopane
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 19 | 38 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 7 | 14 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 7 | 14 %
Kartka z kalendarza
30.10.2017, 09:12 | czytano: 9291

Wpadł w poślizg na śliskiej drodze i skosił płot

Tuż powyżej skrzyżowania Alej i Krupówek w Zakopanem doszło do wypadku. Samochód wpadł w poślizg i uszkodził kilka metrów metalowego płotu oddzielającego jezdnię od chodnika.

Fot. Marcin Szkodziński
Fot. Marcin Szkodziński
Rozbity samochód nadal pozostaje w miejscu wypadku, gdzie tworzą się korki. Dodatkowym utrudnieniem dla kierowców, którzy jeszcze nie zmienili opon na zimowe jest śnieg zalegający na drodze.

ms/ zdj. Marcin Szkodziński
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
komentarze
0
Pietrek19:30, 30 października 2017
W ,,Zakopcu,, zawsze ,,koszą,, ,turystów.Jak ich mniej to co się nawinie(z tej,,radości,,).
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Co, gdzie, kiedy
Nie przegap!
13
06.2026
Nie przegap!
14
06.2026
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Aplikacja mobilna
Obserwuj nas